Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk nektek idáig melyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk nektek idáig melyik ismerkedési módszer jött be abban az esetben ha egy teljesen ismeretlen lánynál próbálkoztatok?

Figyelt kérdés
Az ha már az elején nyíltan ismerkedési szándékkal mentél oda egy lányhoz vagy az ha elösször csak barátilag közeledtél felé?

2021. aug. 14. 18:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha baratilag közeledtem vagy ha kicsit közömbösen az mindig több eredményt hozott, mint amikor direkt voltam.
2021. aug. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha baratilag.. A túl direkt az nekem valahogy sosem ment
2021. aug. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A gyakori. De most teljesen komolyan.
2021. aug. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Nem tudom, hozzám mindig ezek a szebbnél szebb lányok maguktól jönnek, nyílt ismerkedési szándékkal. Elég ha csak valamelyik luxusautóm 6-700 lóerejét bömböltetem.

26/Chad

2021. aug. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
69%
Chad. Ha ennyire nagy a virtuális pöcsöd, akkor gondolom adományozol is rendesen. Vagy ahoz nem elég nagy? 🤔
2021. aug. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
13%
Adományozzon a halál. Minden fillérért keményen megdolgozom, más is képes lehetne rá. Nekem se adott soha senki semmit.
2021. aug. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Barátkozz vele mintha csak egy ismerős lenne és ha bejössz neki akkor majd jelzi.
2021. aug. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nincs módszer, a lány nézéséből lehet látni már, hogy zaklatóként tekint rád az az nem jössz be neki, vagy lágyabb nézéssel érdekesen villant rád és akkor nem lesz csöves kutya takarodj el innen féle szöveg.
2021. aug. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!