Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor lett az exeteknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor lett az exeteknek utanatok újra párja? Nőket kérdeznék elsősorban.

Figyelt kérdés
2022. jún. 30. 08:22
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
34%
Valószínű hogy már melletted is volt valakije
2022. jún. 30. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Ennek egyébként nincs köze a korábbi kapcsolathoz, a férfiak általában kutyaharapást szôrivel módon lépnek tovább, kell egy kapaszkodó, hogy ne legyenek egyedül.
2022. jún. 30. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
20%

Jajj istenem ez egy olyan rossz, buta felfogás...hogy ha ilyen hamar van valakije akkor nem szeretett...


Nincs mire várni. Nem kell gyászolni, hogy 1 hónapig feketében kell járni.


Akkor valamikor szeretett, de ez elmúlhat , hogy miért annak 1001 oka lehet.


Ő hamar talált valakit, szerencséje volt.


Nincs mire várni! És ha találtál egy olyan embert akivel jól érzed magad, neked sincs mire várni.

2022. jún. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

Én nem vernek át az újat.

Mindig az ex járna a fejembe ilyen korán számítás után.

Az meg nem fair az újjal szemben.

2022. jún. 30. 11:16
 15/20 anonim ***** válasza:
75%
#13 az ilyen emberekből csak a felszínesség süt, kizárt dolognak tartom, hogy valaki 5 percenként találjon olyan embert, akit társként el tud képzelni. Az ilyenek vagy csak érdekből vannak kapcsolatban, vagy baromi egyszerű és felszínes az érzelmi világuk.
2022. jún. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
49%

#14.


Ez rendben van amíg nem léptél túl rajta.


De ha igen, akkor nem versz át senkit.


És ez nem felszínesség.


ehhez nem törvényszerű, hónapok vagy évek kellenek, sokan kiábrándulnak a másikból.


És azért mert valaki pár hét vagy hónap után megismerkedik valakivel az nem felszínesség és nem érdek.


De ez mindenkinek egyéni.

2022. jún. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Az elsőnek évekig nem volt senkije, a másodiknak kb egy év múlva, a harmadik a férjem.

Én nem gyászoltam őket sokáig, komoly kapcsolatot kerestem már nagyon fiatalon is, ezért addig maradtam velük, ameddig egy picit is éreztem irántuk.

2022. jún. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Tudtommal bő fél év múlva, nálunk elmúltak az érzések teljesen szakításkor, ezért nekem közömbös volt mikor megtudtam van valakije.
2022. jún. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Októberben szakítotram, azóta szingli. Nem is csodálkozom..
2022. jún. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
A volt férjem már a házasságunk alatt becsajozott, szóval egy percet sem volt egyedül. Mondjuk nem is bírná, nem olyan típus. Egyedül kábé életképtelen.
2022. jún. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!