Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, titeket mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, titeket mennyire zavar, hogyha akivel beszéltek, a melleteket bámulja?

Figyelt kérdés
Vagy ha nem is bámulja, de oda-oda téved a szeme...
2010. szept. 21. 20:26
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
13.37-esnek tök igaza van. Engem, ha kirakom, nem zavar ha megnézik, bóknak veszem! Akit zavar, az meg ne tegye ki!
2010. szept. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim válasza:
100%
15/l engem abszolút nem zavar többnyire észre sem veszem egész jó melleim vannak és örülök hogy másoknak is tetszik de arra allergiás vagyok ha valaki akit nem kedvelek taperolni akar de ha csak nézi az nem zavar
2010. szept. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

"Sosem értettem a nőket, ez a mellkitevés, megsértődés, ha megnézik. Hasonló mint vásárolsz egy üzlethelyiséget kirakod az árukat és meglepődsz hogy jönnének be vásárlók pedig te csak magadnak raktad ki az árut, vagy egy adott embernek. Szerintem akit tényleg idegesít hogy megnézik az takarja el. A többi képes azt elfogadni, hogy a férfiak úgy viselkednek ahogy."

Érdekes, ugyanis nekem garbó- és kardigánstílusom van, a fiúk tekintete mégis folyton a mellemre téved beszélgetés közben. Hogy ne tegyem ennyire se ki? Vágjam le?

Végtére is mindegy, mert megoldottam úgy, hogy én meg a péniszüket fixírozom ilyenkor.

2010. szept. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
így nem zavar, hagy nézzék csak szép melleim vannak !:D
2010. szept. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Hát engem kicsit zavar...mondjuk az még nem baj ha kis idejig és nem nagyon feltűnően...de ha huzamosabb idejig éd annyira hogy a szemembe egyszer sem néz bele akkor menjen a ....
2010. szept. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Én pl. a némettanáromat (férfi) szoktam rajta kapni h nézi a melleimet xD engem nem zavar büszke vagyok rájuk..:D 16L
2010. szept. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

19:40!


felőlem addig nézheted a péniszem ameddig akarod...sőt ha gondolod beis veheted a szádba(A) xD:D

2010. szept. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Én nem veszem feltétlenül rossz néven, mert ez egy természetes dolog, hogy a női test vonzó a férfiak számára. És erre öntudatlanul is reagálnak azzal, hogy rápillantanak egy nő melleire. Szóval nekem ez néha jól is esik, bóknak veszem és úgy érzem, hogy vonzó vagyok nőként. Azt viszont nagyon nem szeretem, ha direkt fixíroznak és méregetnek, mintha csak egy darab hús lennék. (Jómunkásemberek szokták így mustrálni és szemmel vetkőztetni a lányokat, és ez nagyon messze van attól, hogy elismerésként fogjam fel...)
2010. szept. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos férfiként valami nehezen legyőzhető életösztön ez a mell megnézés, de tudatosan próbálom azért uralni és nagyon lopva odapillantani ha muszáj. A "szép a szemed, megfoghatom?" csak a barátnőmnek jár :)
2010. szept. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

"szép a szemed, megfoghatom?"

:-DD

Ez nagyon jó.

2010. szept. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!