Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, titeket mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, titeket mennyire zavar, hogyha akivel beszéltek, a melleteket bámulja?

Figyelt kérdés
Vagy ha nem is bámulja, de oda-oda téved a szeme...
2010. szept. 21. 20:26
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Egy korábbi válaszolónak:

A garbó azért egy passzos műfaj, a nagy melleket baromira kidomborítja, naná, hogy abban is megnéznek...


Amúgy meg az alapigazság elhangzott: annál álszentebb, szemforgatóbb dolog nincs, mint cicivel szexizni (kitenni), aztán meg mindenkire húzogatni a flegma szájat, hogy miért nézik meg.


Olyan nincs, hogy tudom, hogy jó mellem van, büszke is vagyok rájuk, de meg akarom szabni, hogy ki nézzen rá: hűdehelyes béemvés napszemcsis a vesztendben láthatja, meg az öltönyös szélszes is, de a fokhagymaszagú jómunkásembör ne bámulja. Baszva nem lehet szűznek maradni.


Én se szabhatom meg, hogy csak rántani való tinicsibék fixírozzák elöl a szerszámcsomagomat, pedig nekem se az a boldogság, mikor 65 éves mammerek vagy netán faszik bámulják.

2010. szept. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Nekem nem azzal van a bajom, hogy bárki megbámul - ha megbámul, hanem azzal, hogy vannak, akik ennek kevésbé kulturáltan adnak hangot, kiabálnak utánam vagy beszólnak. Egyébként én nem szoktam miniszoknyát felvenni köldökig kivágott felsővel, általában nadrágot hordok pólóval, blúzzal, sportcipővel. Direkt azért, hogy a lehető legkevesebb bunkó megnyilvánulást kapjam.


Alapvetően nincsen bajom azzal, ha a férfiak megbámulnak, a tuskó megnyilvánulások viszont zavarnak.

2010. szept. 26. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!