Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy 10 éves kapcsolatban 8...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 10 éves kapcsolatban 8 éves gyerekkel jellemzően van még szex?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok az átlagra.
2022. okt. 12. 22:53
1 2 3 4
 11/35 Mathus ***** válasza:
100%
Nincs semennyi se.
2022. okt. 13. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
100%
Heti 1-2 volt, amikor megcsalt és elváltunk.
2022. okt. 13. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
10%
8 éves gyerekkel nem kéne azért szexelni...
2022. okt. 13. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
100%

Anyámék már nem szexeltek ilyenkor, nekem elmondta. Az is igaz, hogy későn, 40+ váltak szülővé.

Nekem nincs gyerekem és terveim szerint nem is lesz, de szerintem nem az a fő befolyásoló tényező. Egyébként 8 éve vagyok együtt a férjemmel és még van bőven szex, heti többször.

2022. okt. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem viszonylag kevés házasságban van 10 év után 8 éves gyerek, az azért elég korai gyerekvállalás. De alapvetően 10 év nem olyan hosszú idő hogy a pár feltétlen megunja egymást.
2022. okt. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nagyon ritkán van rá alakolom. Miért? Sok munka, kevés együtt töltött idő kettesben. Lenne rá szüksegem ha akarná a férjem is, de bele van fáradva a munkába és nem szakít elég időt kettőnkre. Csupán ennyi a baj.
2022. nov. 3. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
78%
Akkor még jó ha valahol akarják a felek. Sajnos inkább az van, hogy az egyik fél akarja a másik meg nem. Az ok teljesen mindegy mi. Hogy már nem tetszik, hogy fáradt, hogy eleve egy asszex ember, hogy nincs már libidója. Teljesen mindegy. A házasságok többsége már ilyen 40 felett. Még csak gyerek sem kell hozzá!
2022. nov. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 A kérdező kommentje:
Erre voltam kíváncsi
2022. nov. 3. 14:32
 19/35 anonim ***** válasza:
Mármint? Milyen következtetést vontál le? A kolleganőmmel néha szoktunk ilyenekről beszélni, ő mondta hogy neki 43 évesen már semmi kedve ahhoz, hogy esténként elcsessze az idejét a szexszel. Inkább alszik, azt mondta nulla libidóval csak erőszak a szex. Nem tudja miért van ez így nála, néha azért beadja a derekát, de nem élvezi. 2 gyerekük van ha ez számít.
2022. nov. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
Nőknél legtöbbször vagy hormonális (pajzsmirigy, IR, PCO) vagy lelki oka van. Ha a nő folyton fáradt, panaszkodik, hogy nehezen tud fogyni mindenféle diéta mellett is, aztán meg falási rohamai vannak, akkor biztosan hormonális. 40 év után elég gyakori, szinte minden barátnőmnek van valami. A lelki meg tipikusan az, ha nincs kettesben töltött idő, beszélgetés, kizárólagos figyelem, hanem csak egyik projekt a másik után (munkahely, gyerekek, idős szülők, költözés... mittudomén, mindig minden sürgősebb)... és a szexből kötelesség és megszokás lesz, ami a leginkább libidógyilkos.
2022. nov. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!