Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy 10 éves kapcsolatban 8...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 10 éves kapcsolatban 8 éves gyerekkel jellemzően van még szex?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok az átlagra.
2022. okt. 12. 22:53
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
75%
20. Teljesen mindegy mivel magyarázzák a felek. Körülöttem mindenki csak panaszkodik és válik a szex miatt. Oké, és majd utána jobb lesz? Új seprő jól seper, majd 1-2 év múlva megint ugyanaz lesz a probléma. Persze, tömve van a net 40 év körüli elvált nőkkel, akik rongyosra szexelik magukat, mert hát a volt férj ugye már nem volt jó. Na de ez megoldás? Rámásznak olyan pasikra, akik meg mellettük még 3-4 nőt dugnak szimultánba. Egy férfinek miért lenne buli egy válás? Azt hiszem, egy válással csak a férfi veszíthet. Persze nem a prolikról beszélek, mert azoknak jó egy útszéli rongy is, meg legyen meg a sör-feles. Az értelmesebb férfiak nagy valószínűséggel egyedül maradnak, vagy összejönnek egy jut is marad is típusú növel hogy ne legyenek egyedül. Szép kapcsolat lesz ebből is.
2022. nov. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
100%
És akik nem a szex miatt válnak?
2022. nov. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
100%
Hát azok is válnak! Lényegében mit változtat? Otthagyja azt az embert, majd megpróbálja egy másikkal. Én nem hiszek ezekben, de ez az én véleményem. Száz buktatója van egy házasságnak, ezzel szemben meg talán van 3-4 jó dolog, de az is csak a szerencséseknél!
2022. nov. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
100%
És akkor mi a tanulság? :) Bárkivel vagy, már maradjatok együtt vagy össze se gyere senkivel?
2022. nov. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
7%
Nem, teljesen mindegy kivel vagy együtt, semmit sem számít. Azok a szerencsések akik érzéketlenek és nagyjából a fizikai kielégülés szintjén vannak. E fölött már gyakorlatilag ha házasodsz, v.i.p. helyed van egy életen át tartó szenvedésre.
2022. nov. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
89%

16-os vagyok.

Nagy okosság. Nagyon tudsz valamit kedves előttem szólo.

Nem szívás a házasság. Kitartás, erény, méltóság, büszkeség ami benne van. Az Én házasságomban van mindegyik. Nincs ennél szebb. Egyikünk sem csalja a másikat. Na mit szóltok ehhez? Tán tré? Szerintem nem. Mindennek meg van a maga helye, ideje és rendje.

2022. nov. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
7%
Legyél büszke a szerencsédre! Amiket felsoroltál én azt mindet beletettem, a semmiért. Bocsi, bennem már nem maradt semmi. Vagyis igen, a minden sejtemet átjáró színtiszta gyűlölet.
2022. nov. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
27 miért?
2022. nov. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
28 vagyok megint. Mit útálsz ennyire, hogy ahogy írod átjár a gyűlölet? Ennyire boldogtalan a házasságod? Miért? Mi nincs benne?
2022. nov. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 A kérdező kommentje:
26- nem bántásból, de ebben a kérdésben csak a magad részében lehetsz biztos, hogy nem csalod. Sok érdekes pofára esést láttam már.
2022. nov. 3. 19:35
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!