Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért sérti a szegény férfiaka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért sérti a szegény férfiakat, ha én kimondom, hogy jómódú, szellemileg igényes párt keresek?

Figyelt kérdés

Jómódú alatt nem a milliomost értem, aki elvisz egzotikus nyaralásokra és nekem egy forintot nem kell fizetnem soha semmiért. :D


Közepesen gazdag családból származom, van pár ingatlanunk, ezekből választhattam magamnak. Van egy online vállalkozásom, abból élek, de folyamatosan képzem magamat több területen. Nyaralni évente egyszer járok, többnyire Európán belül, ezen kívül még egyszer országon belül megyek wellnessezni.


Egy hasonló szintet várok el, mind anyagi, mint szellemi szinten. Rosszul vagyok attól, amikor meghallom, hogy valaki az államot vagy bárkit hibáztat a saját sikertelenségéért. :D Férfiatlannak tartom azt, aki nem képes összeszedni magát és megdolgozni a céljaiért, sőt, a probléma már eleve ott kezdődik, hogy sokaknak célja sincs.


Esélyt sok embernek szoktam adni a randira, mert nyilván online nem tudok személyiségre szűrni és egy kép alapján bármilyen lehet az illető, egy szerény körülmények között élő ember is tud kirakni nyaralós képet külföldről, amikor életében egyszer eljutott valahova, de ha valami nem tetszik, akkor utána le szoktam írni nekik, miért nem lesz következő randi, erre persze a többség kiakad és anyázik. :D


Kérdem én, mi a probléma? Még csak lehúzni sem szoktam őket, tekintve, hogy mindig felajánlom, hogy fizetem a részem, amit persze többnyire elfogadnak, úgyhogy maximum az időnket pazaroltuk mind a ketten.


2023. jan. 20. 16:07
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem nem az sérti, hanem a kissé fellengzős stílusod ami a leírásból is lejön.

Azért ne feledd, hogy te sem lennél jómódú, ha a szüleid nem tolnak alád egy ingatlant.

A másik, hogy nem feltétlenül mindenki életcélja hogy házat vegyen vagy bejárja a világot. Biztos csak akkor céltudatos valaki, ha ezek lebegnek a szemei előtt?

2023. jan. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:

Semmit nem írtam arról, hogy mi legyen a célja a másiknak, felőlem aztán lehet bármi. Nekem sem a lakás a célom, mivel az van, bár szeretnék majd másikat (sokára) az utazást meg még csak hobbimnak sem mondanám, évente kétszer pihenek 1-2 hetet máshol, nem itthon, ennyi. :D Azt hiszem a "nem a világjárás a célom" az nem zárja ki az alkalmankénti nyaralást.

Tény, ezek elterjedt célok. Nyilván ha van neki valami, ami nem egyezik vagy egyenesen üti az enyémet, az is probléma, de akkor legalább azt mondom, hogy tudom őt tisztelni, maximum nem működne hosszú távon a dolog.

2023. jan. 20. 18:20
 23/23 anonim ***** válasza:
61%

Nem te erted el amit elertel hanem ugyanugy ingatlant pakoltak a segged ala,mint nekem..

Te szinten tartod,tudsz rucikat,etelt stb venni,mint en.


Nem te erted el.. Te ezt szinten tartod. Ahol en elek se en vettem. Tehat nem te epitetted azt,ahol tartasz, ahogy en sem.


Nokent mondom, tehat nem egy tiprodo pasi vagyok.


Es ez az utazos tema az ami leginkabb fel tud ### :D elmondom miert. Mar tobben nyaggattak azzal minket parommal,hogy de tudnank..miert nem utazunk. Mert ruhellek utazni,de kb tarsadalmi elvarasbol fogok,hogy apos megnyugodjon. XD Azt hiszi,ez az egyik vagyunk csak nem valosult meg.


Wellness: a borom hofeher,termeszetes es viszonylag rendben is van De! -kenyes.. Nincsen autoimmun betegsem se semmi..direkt kivizsgaltattam. Akarmilyen publikus vizbe megyek: #1 utalom a mellettem vonyito embereket #2 mindig viszket utana a fejborom

#3 viszket a borom a testem tobbi reszen #4 szemolcs...


Koszi de wellnesst soha. :D Utazas.. aaa


Szoval majd valamikor amihez lesz kedvunk oke. De nem mindenki alma am utazni.

2023. jan. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!