Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi történt vele egy hét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történt vele egy hét leforgása alatt?

Figyelt kérdés

Múlt szerdán hívott, azt mondta nagyon hiányoztam és beszéltünk 3 órát. Azóta néha üzenetem neki, amit megnéztt szinte azonnal, de nem válaszolt. Aztán hétfőn ezt megelégeltem és írtam neki, hogy nem túl sokat foglalkozol velem az utóbbi napokban. A válasz az volt este 11-kor,hogy még mindig dolgozom. Írtam, hogy sajnálom, kitartást. Semmi válasz. (Korábban is ugyanilyen elfoglalt volt, de tudott üzenni). Tegnap viszont küldtem Neki egy nagyon hiányzol matricát. Egy percre rá megnézte. Semmi válasz. Majd írtam neki, hogy ez volt az utolsó ilyen üzenetem, feladtam és további szép életet kívántam neki. Azt is azonnal olvasta. Semmi.

Szerintetek mi történt vele egy hét leforgása alatt? Minek hívott fel, ha most így viselkedik?! Én ezt eléggé csúnya dolognak tartom... El tudja olvasni az üzeneteket, de a választ már nem tud írni és ha ír is kifogásoknak érzem. Meg, hogy azért nem tudott válaszolni, mert épp focizni volt... És utána? Szóval ez annyira csúnya dolog. Ha bejött másik nő, miért nem lehet megmondani, ráadásul mi kapcsolatban voltunk előtte, most épp békülőfélben... Szóval nem értem. Nagyon csalódott vagyok, nemcsak a kimenetel, hanem inkább a viselkedés miatt. Nem ilyen embernek ismertem.



2023. máj. 24. 22:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
76%
Mert egy gyáva féreg gyerekes játszmával
2023. máj. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
40%

Ezért nem kell exxel tenned magad!


Elővett volna a fiókból szexre, de nem úgy képzelte el, hogy te veled fog írni, amikor dolgozik, programozik, csak akkor, amikor neki kedve van hozzád (és más nő nem jön össze).


[Azt azért a rovásodra írom (le lehet pontozni), hogy nem kellett volna üzenetekkel bombázni, oké, hogy türelmetlen vagy, hiányzik stb. de élete is van! Ha van ideje és akar ír.

Te igazából meg sem vártad, hogy önszántából, magától írjon és még hogyha nemcsak ágyba akart volna vinni hanem tényleg újrakezdeni te már el is vágtad a reményszálat.

Hogyha egyszer dolgozik, akkor hogy írjon vissza? Aztán meg fáradt, dolga van otthon is, nem fog rögtön cseverészni veled.]

2023. máj. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
89%
Azért egy üzenetre válaszolni 1 perc. Aki szerdától hétfőig nem tud válaszolni, az nem is akar! Szóval nem értek Veled egyet utolsó válaszoló, mert jogos igény, hogy valaki 4 nap alatt válaszoljon, ha előtte azzal hívogat, hogy hiányzol! Nem kellett volna reményt csepegtető, ha nem úgy gondolta! Szerintem a csávó egy f@sz!
2023. máj. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
89%
Amúgy meg, ha azonnal el bír olvasni egy üzenetet, akkor mégsem dolgozhat annyira...🤣 Oké egy napig elfelejt válaszolni, tegyük fel, mert bele van merülve a munkába, de 4-5 napig...Ez nem túl hihető. Aki békülni akár, az nem ilyen!
2023. máj. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
68%
Egy surmó smucig azért! Remélem jól megjárja mert ez a húzás nagyon büdös.
2023. máj. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
79%

Vagy van egy másik nő a képben, vagy egy olyan történet, ami még nekem is fura, de velem esett meg nemrég.

Ismerkedtünk, minden klappolt, de ha napokig nem találkoztunk, nem hiányzott a másik. De aztán találkoztunk, szuperjó volt, órákig beszélgettünk, aztán napokig semmi. Valahogy nem volt kötődés, pedig jól ereztük magunkat egymás társaságában. Lehet, hogy kedvel, nem biztos, hogy van új versenyző, de talán nem érzi annyira, hogy hiányzol. Vagyis pont olyan jó nélküled, mint veled. Csak egy gyava po:cs és nem meri felvállalni, bármi is az ok.

2023. máj. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
74%

Én ezt tudom ezért van zárójelben, de csak azért jegyeztem meg, hogy nem kell senkit üzenetekkel traktálni, aki nem ír előtte, hogy dolga van, nincs pont kedve, vagy mégcsak nem is tudatja, hogy mizu van. Eltelik kettő, három nap búcsúzzon el, vagy csak tiltsa le.

Egyébként ha exről van szó tudja, hogy milyen, tudja a kérdező több mint valószínű, hogy mikor dolgozik, akkor minek traktálja?

Azt csak margóra jegyzem meg, hogy a kérdése alapján nem világos hogy a beszélgetés egyáltalán következett-e olyasmira, hogy az ex újra akarta kezdeni-e, lazábbat akart, vagy csak beszélgettek és a kérdező értette félre!

Az egy dolog, hogy azt mondja, hogy hiányzik neki, de honnan szedi, hogy komolyan is gondolja, vagy hogy ismét vele lenne együtt?

Különben hogyha este 11-kor is dolgozik az ember napról napra valljuk be nincs igazán kedve irkálni még utána se bőven de hogyha jó pár üzenetet kap és végre kimozdul mint feltöltődés és még kap többet őszintén szólva én se írnék vissza még akkor se, ha elgondolkodtam volna azon, hogy visszatértek az exhez, mert bakker hogyha levegőhöz nem hagyj jutni kikapcsolódni munka után (és tudja, hogy milyen vagyok - sőt ebből voltak viták), akkor le se tojnám a fejét magasról a másiknak, észre venné magát, vagy szó nélkül letiltanám!

2023. máj. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó. Amikor először jártunk, akkor is építészmérnök volt ugyanennyi munkával. Minden nap írt mellette, jó reggelt üzenettel kezdte és egész nap írtunk kisebb nagyobb szünetekkel és minden este fel is hívott. Azt mondta az utolsó beszélgetésünkben egy héttel ezelőtt, hogy Ő is szereti a lelkem és boldogok leszünk együtt, mert ismét megkérte a vízumot, hogy együtt lehessünk és még is kapta. Ezt nem tudtam másképp értelmezni, csak úgy hogy újrakezdjük. Mikor szakított Velem, hazakérte magát az anyavállalathoz egyből. Amúgy az ok ami miatt szakított Velem, az az volt konkrétan,hogy rátettem a telefont, miután 5x elismételtem, hogy amit állít velem kapcsolatban, az nem igaz. Nagyon a szívemre vettem, hogy kapcsolatban vagyunk, de nem hisz nekem valamiben (nem másik férfival kapcsolatos dolog). Mivel egy parttalan beszélgetésnek éreztem, írtam neki, hogy nem is fogom felvenni a telefont, hiába hív. Aztán mivel mérges voltam írásban elhagyta a számat egy olyan mondat is, hogy biztos a végleges vízum miatt vagy velem.

Ezen nagyon berágott, egyből hazament és szakítottunk. De nem tudott elfelejteni. Mindig írt továbbra is. Szóval nem gondolom, hogy nem gondolta komolyan. Bár nagyon más kultúra, mert török az illető és nem magyar.....

2023. máj. 24. 22:59
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez olyan... mai.


Lépj tovább.

2023. máj. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
75%

Na látod, akkor mégiscsak reális helyzet, hogy azért nem írt, mert bombáztad. Persze az is benne van, hogy féltékeny köcsög, meg visszaadta a kölcsönt úgymond, de az is benne van, hogy tudja mélyen legbelül, hogy nem működőképes a kapcsolat:

-nem bízik benned.

-nem tetszik neki a hozzáállás

-különbözőek vagytok.


Tanácsom az, hogy engedd el, igaza van nem illetek össze!

2023. máj. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!