Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi történt vele egy hét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történt vele egy hét leforgása alatt?

Figyelt kérdés

Múlt szerdán hívott, azt mondta nagyon hiányoztam és beszéltünk 3 órát. Azóta néha üzenetem neki, amit megnéztt szinte azonnal, de nem válaszolt. Aztán hétfőn ezt megelégeltem és írtam neki, hogy nem túl sokat foglalkozol velem az utóbbi napokban. A válasz az volt este 11-kor,hogy még mindig dolgozom. Írtam, hogy sajnálom, kitartást. Semmi válasz. (Korábban is ugyanilyen elfoglalt volt, de tudott üzenni). Tegnap viszont küldtem Neki egy nagyon hiányzol matricát. Egy percre rá megnézte. Semmi válasz. Majd írtam neki, hogy ez volt az utolsó ilyen üzenetem, feladtam és további szép életet kívántam neki. Azt is azonnal olvasta. Semmi.

Szerintetek mi történt vele egy hét leforgása alatt? Minek hívott fel, ha most így viselkedik?! Én ezt eléggé csúnya dolognak tartom... El tudja olvasni az üzeneteket, de a választ már nem tud írni és ha ír is kifogásoknak érzem. Meg, hogy azért nem tudott válaszolni, mert épp focizni volt... És utána? Szóval ez annyira csúnya dolog. Ha bejött másik nő, miért nem lehet megmondani, ráadásul mi kapcsolatban voltunk előtte, most épp békülőfélben... Szóval nem értem. Nagyon csalódott vagyok, nemcsak a kimenetel, hanem inkább a viselkedés miatt. Nem ilyen embernek ismertem.



2023. máj. 24. 22:11
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Mennyi üzenetet írtál neki kérdező? Kíváncsi vagyok.
2023. máj. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Csütörtökön nem írtam. Pénteken egy aranyos gifet küldtem csak. Szombaton nem írtam. Vasárnap 1 budapesti videót és 1 üzit. Egyikre sem jött válasz. Hétfőn meg, hogy nem nagyon foglalkozik velem. Szóval a bombázástól távol voltam, mint Makó Jeruzsálemtől.
2023. máj. 24. 23:19
 13/16 anonim ***** válasza:
80%
De ha nem válaszol akkor ne írj neki te sem, meg ne küldj semmit. Tudod, tisztelet. Ami amúgy egy töröktől amúgy majdnem lehetetlen elvárás.
2023. máj. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
60%

Te honnan szeded, hogy ő minek vélte? ^^


Küldtél gifet, vidit, hát basszus attól még az is jobb, hogy megkérdezed mi újság (ha nem tetted meg), szeretnél lassabban haladni, vagy várod, hogy mikor ír, jó lenne hogyha megtudnátok oldani a problémákat (idővel) és hasonlók.

Most mit érsz el ari giftel, meg bp-i vidivel? Oké, nem akartál kétségbeesettnek tűnni, de lehet, hogy annak jött le, vagy rosszabb esetben azt sem tudta mit reagáljon rá.

Bár valójában lényegtelen az egész. Legyünk őszinték ő nem neked hitt, nem benned bízott hanem másnak, te nem bizonyítottad be, nem voltál hajlandó beszélgetni vele. Bizalom, kompromisszum nélkül nem lehet kapcsolatot fenntartani. Basszus büszkeségében rögtön haza szaladt - ez sem túl mély érzelmeket sugall és aztán azzal jön, hogy szereti a lelked, de sehol semmi, mert opció, amit fentebb írtam = nem passzoltok és igazából nincs úgy érted oda, ahogy mondta hiába voltak jó reggelt üzenetek meg napi szinten lévő beszélgetések - az első adandó alkalommal megfutamodott!

Sürgősen felejtsd el bármennyire is nehéz...

2023. máj. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Kitöröltem a számát, miután elbúcsúztam. De ettől ő még írhat. És ha ez megtörténik, nem tudom, mit és hogyan reagáljak. 🤷
2023. máj. 25. 00:10
 16/16 anonim ***** válasza:
85%
Most, hogy a tobbit is irtad, azt sem tartom kizartnak, hogy otthon ul a felesegevel es gyerekeivel.
2023. máj. 25. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!