Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elképzelhető, hogy tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elképzelhető, hogy tényleg csak barátkozni akar?

Figyelt kérdés
Két hete kiköltöztem külföldre, nagyon kedvesek az emberek, viszont nagyon magányosnak érzem magam. Tegnap megismertem egy külföldi férfit, beszélgettünk, számot cseréltünk, mondta hogy találkozni akar, mondtam neki, hogy csak barátok lehetünk, azt mondta hogy ő is csak barátkozni akar. Elképzelhető, hogy tényleg csak a barátot látja bennem? Ugyanis kedves meg minden, de nekem nem az esetem, de azért jó lenne barátkozni, legalább gyakorolnám a nyelvet is, ugyanis töröm az angolt, meg a németet, ő viszont mindkét nyelvet perfektül beszéli. Amúgy Srí Lankáról származik.

2023. jún. 3. 12:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
67%

Nekem aztán mindegy lenne ki mit akar.

Ha tukzásba esnek csak hárítok. Tartom a határaimat. De felolem akarhat bárki bármit nem érdekel a másik akarata. Az enyém érdekel csak.

2023. jún. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
74%
*es én az én akaratom szerint viselkedem is. Hatátokat tartok vagy épp nem. Ahogy szeretném.
2023. jún. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Noren1989 ***** válasza:
33%

Kizàrtnak tartom.


Ha van némi gógyid, beteszed frenzón-ba.

2023. jún. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
72%
Miért ne lehetne elképzelhető? Nem mindenki egy ösztönállat aki nonstop b@szni akar.
2023. jún. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát erre mit mondott volna, ha ezt a végén közölted? Bocs, de nekem meg tetszel, akkor mégse találkozzunk? Valószínűleg próba-szerencse alapon kezdett veled beszélgetni, de lehet benne van barátságban is, mert jófej akar lenni a saját szemében is és érdeklődő típus. Ez majd kiderül. Látatlanban meg nem lehet megítélni, udvarias úriember fazon vagy netán erőszakos lesz, mert szerinte a nők csak kéretik magukat, ha nemet mondanak. Idegenekkel való ismerkedésnél mindig van kockázat, ugyanakkor ha nem kockáztatsz, nem ismersz meg senkit. Hallgass a megérzéseidre.
2023. jún. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, mondta a telefonba, hogy ne írjak neki, mert a felesége féltékeny, szóval csak hívásba beszéljünk. Ma vagy ötször hívott, de nem vettem fel neki. Ez nekem elég gyanús, meg mondta, hogy ő szívesen elkísér engem a szomszéd városba, mert majd menni akarok vásárolni, csak félek hogy eltevedek, ugyanis jelenleg egy olyan munkát végzek, ahol sajnos kevés a szabadidőm.
2023. jún. 3. 13:14
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Offold, ha felesege feltekeny akkor nyilvan okkal.

Baratkozni meg nyilvan nem tilos. Gyanus a csavo.

2023. jún. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Hát igen, meg egyfolytában hívogat, én nem bízok meg senkiben, csak attól félek, ha esetleg meglát a városba, nehogy kövessen, bár én úri részen lakom, ide csak nem merne bejönni.
2023. jún. 3. 13:23
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Jelezd neki hogy hagyjon békén, nem vagy rá kíváncsi.
2023. jún. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Én utálom a rámenősséget meg a kéretlen hívogatásokat, nálam ez alapból kizáró ok.


1. Őőő, oké...

(Ezt úgy hívják, önzőség. Az én szótáramban nem pozitív jelzőként szerepel, de kinek hogy.)

2023. jún. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!