Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elképzelhető, hogy tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elképzelhető, hogy tényleg csak barátkozni akar?

Figyelt kérdés
Két hete kiköltöztem külföldre, nagyon kedvesek az emberek, viszont nagyon magányosnak érzem magam. Tegnap megismertem egy külföldi férfit, beszélgettünk, számot cseréltünk, mondta hogy találkozni akar, mondtam neki, hogy csak barátok lehetünk, azt mondta hogy ő is csak barátkozni akar. Elképzelhető, hogy tényleg csak a barátot látja bennem? Ugyanis kedves meg minden, de nekem nem az esetem, de azért jó lenne barátkozni, legalább gyakorolnám a nyelvet is, ugyanis töröm az angolt, meg a németet, ő viszont mindkét nyelvet perfektül beszéli. Amúgy Srí Lankáról származik.

2023. jún. 3. 12:44
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ha ilyen lelkesen nyomul és elrejtene máris a felesége elől, akkor biztos, hogy nem csak barátnak érdekled. Szerintem egyszer mondd meg neki, hogy szerinted félreértett, te nem akarsz vele viszonyt, ezért ne keressen inkább többet. Ha ezután is hív, tiltsd le.
2023. jún. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
55%
Én is külföldön lakom és az a tapasztalatom, hogy az emberek itt nem misztifikálják túl ezt a női-férfi barátságot. Hál' istennek. Nem is kell.
2023. jún. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
#12 nem is kell, csak kicsit fárasztó, hogy mászkálok a városba, megállok egy pillanatra, és állandóan(vagyis elég gyakran), leszólít egy férfi.
2023. jún. 3. 14:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!