Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lenne értelme egyértelműen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lenne értelme egyértelműen megjelölni a szingliket és a párkapcsolatban élőket?

Figyelt kérdés

Például fehér karszalagot viselnének azok, akik szinglik, piros karszalagot meg azok, akik párkapcsolatban élnek. Talán így könnyebb lenne a párkeresés, hiszen ha látod, hogy van valakije akkor annál nem fogsz bepróbálkozni (bár kitudja). A szinglik meg jeleznék, hogy szinglik és belemennének egy kapcsolatba. Aki meg nem akar párkapcsolatot, az meg mondjuk kék karszalagot hordana.

Ez jó ötlet lenne vagy az egész egy baromság?



2023. szept. 11. 20:24
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
0%

Igen

Ki lehetne pucolni velük a társkereket

2023. szept. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Egy buliban tök oké, azon kívül felesleges
2023. szept. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Bulin oké, magánéletben nem, avagy mindenki foglaltak hazudná magát, hogy munkába menet, vásárláskor senki se zaklasson.
2023. szept. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
78%
Van baj a toronyban rendesen.
2023. szept. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
88%

Nincs értelme.


Sok férfi nem tartja tiszteletben hogy kapcsolatban vagyok, ugyanúgy jelölnek próbálkoznak és nyomulnak.

Ha az ember meg erélyesebben leírja hogy nem akar semmit, ő lesz a bunkó.


Miközben ők nem tisztelnek engem, sem a páromat. (Igen, kinn van hogy kapcsolatban)

2023. szept. 11. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Egy direkt ilyen rendezvényen teljesen okés.

Az utcán kinek mi köze hozzá?

Ráadásul az, hogy valaki szingli és párt keres, nem azt jelenti, hogy minden random szinglivel szívesen ismerkedne bárhol, bármikor.

2023. szept. 12. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

16os vagoyk, eszembe jutott még valami.


Szóval utcára én ofoflnám az ilyesmit

VISZONT

lehetne több dedikált teret adni az ismerkedésnek.

Már nem tudom melyik országban volt/van olyan dedikált, közismert rendszer, hogy a metró vagy vonat Ikszedik vagonja direkt ismerkedős vagon. AKi oda száll fel, az nyitott arra, hogy ismerkedjen.

A többi vagonban nyilván nem.


De ugyanez lehetne, hgoy mondjuk kávézókban a sarokban van 2 egyértelmű jelzéssel megjelölt asztal, aki oda leül, az szívesen veszi, ha valaki leül hozzá.


nyilván ehhez kell annyi infrastruktúra, hogy ne azért száljon fel az ember abba a bizonyos vagonba, mert kvára nincs több hely atöbbiben:D Szóval ezt nem a magyar rendszerre találták ki:D


És nagy eséllyel ez is virslipartyt eredményezne, de azért megkönnyíthetné a hétköznapokban az ismerkedést. Persze pl a metrós példánál nem árt egy biztiőrt is bedobni, hogy elejét vehessék az esetleges inzultusoknak.

De ha elég ideig van ez a rendszer és elég közismert, hétköznapi, akkor akár tök jól működhet. Szerintem.

2023. szept. 12. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
0%
Legalább a tarskeren nem lennének foglaltak megcsalók.
2023. szept. 12. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
0%
És ha én házas nőkènt szeretnèk ismerkedni, akkor milyen szint hordanèk?
2023. szept. 12. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
0%
Akkor meg lennél szűrve es mennél házas gyökerek oldalára.
2023. szept. 12. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!