Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Adnátok esélyt felépülő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Adnátok esélyt felépülő alkoholistának?

Figyelt kérdés

Lassan 7 hónapja egyáltalán nem ittam alkoholt és nem is tervezek inni. Ez azért már nem 2-3 hetes szünet, hanem tartósabb dolog.


Mennyi idő kell amíg elhiszi valaki hogy a férfi képes változni és nem szeretne úgy élni mint régen?


Mert tényleg nem akarok már inni. Van második esély egy normális életre, normális párkapcsolattal?


F/32


2023. okt. 21. 12:24
1 2 3 4 5 6 7
 1/63 anonim ***** válasza:
65%
Nem, mert akármikor visszaeshetsz és akkor véged.
2023. okt. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/63 anonim ***** válasza:
91%

Miért téma nálad az alkohol akkor?

Ne ezzel akarj bevágódni hogy exlkoholista vagyok. Aloszt meg van oldva

2023. okt. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/63 anonim ***** válasza:
89%
*és akkor meg is van oldva
2023. okt. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/63 Bitorló37 ***** válasza:
19%
csak ha magasabb vagy 190 cm-nél
2023. okt. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/63 A kérdező kommentje:

1: Ez igaz, de más is válhat alkoholistává, egy kapcsolat közben is. Nincs garancia hogy nem lesz piás párod.


2: Azért mert az életem meghatározó része volt sokáig és a felépülés egyik fontos része hogy ezzel szembenézek. Nem lehet úgy csinálni mintha nem történt volna semmi.


Nem akarok már inni, de ami történt, megtörtént. S alkoholista vagyok, nincs mit szépíteni rajta.

2023. okt. 21. 12:29
 6/63 anonim ***** válasza:
32%

Neked kell szembenézni nem egy nőnek.

Ne egy nőre terheld rá.

En utálom az olyan pasikat akik maguk körül forognak. A kapcsolatba nem egoizmus kell.

2023. okt. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/63 anonim ***** válasza:
0%
Ma már nem téma, mert ura vagy magadnak és a helyzetnek.
2023. okt. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/63 anonim ***** válasza:
31%
Én ugyan elhiszem de engem más jellegű férfiak érdekelnek más korosztályból.
2023. okt. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/63 A kérdező kommentje:

6: Szó szincs arról hogy rá terhelnék bármit is, simán csak tudni fog róla, mert nem titkolom el, ennyi.


Vagy gondolod jobb ha el se mondom? Úgyis kiderül hogy én miért nem iszom soha, előbb utóbb felvetődik a kérdés hogy mi is van?


Tehát jobb az elején tisztázni hogy alkoholista vagyok, csak absztinens.

2023. okt. 21. 12:50
 10/63 A kérdező kommentje:
7: Ura vagyok a helyzetnek jelenleg, de ezzel foglalkoznom kell, s bár az idővel egyre könnyebb tartani a józanságot, azt tartani kell mégiscsak.
2023. okt. 21. 12:52
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!