Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Adnátok esélyt felépülő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Adnátok esélyt felépülő alkoholistának?

Figyelt kérdés

Lassan 7 hónapja egyáltalán nem ittam alkoholt és nem is tervezek inni. Ez azért már nem 2-3 hetes szünet, hanem tartósabb dolog.


Mennyi idő kell amíg elhiszi valaki hogy a férfi képes változni és nem szeretne úgy élni mint régen?


Mert tényleg nem akarok már inni. Van második esély egy normális életre, normális párkapcsolattal?


F/32


2023. okt. 21. 12:24
1 2 3 4 5 6 7
 31/63 A kérdező kommentje:
Milyen gyógyszerekre gondolsz? Csodálkoznék ha bármi is hasonló érzést adna mint egy alkoholos eufória.
2023. okt. 21. 14:10
 32/63 anonim ***** válasza:
80%

"Az első részegség után csak a piára vágytam."

Mert jobb ellazulni, és nem tudni, mi van.

Lazán is lehetsz boldog és elégedett, ha azt csinálod, amit szeretsz (munka), és amiért annyit kapsz, hogy megérje.

És a kapcsolatok is nagyon fontosak. Barátok, barátnők, szerelem.

2023. okt. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/63 A kérdező kommentje:
32: Igen, de egy normális ember nem akar folyton részeg lenni, nem is válik alkoholistává. Én akkor is ittam amikor barátnőm volt.
2023. okt. 21. 14:12
 34/63 anonim ***** válasza:
0%
33 - akkor csak a szükséges mennyiség meghatározása és betartása a fontos. Akkor valószínűleg a barátnő és az összes mindennapi élményed és eredményed nem adott neked elég örömöt.
2023. okt. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/63 A kérdező kommentje:

34: Nem, nekem egyedül a pia adott bármit is. Szó szerint azért éltem hogy ihassak. De ennek vége.


Meg kell menteni az életemet. Ezért kellett leállni. Simán halálba ittam volna magam akár 40 éves koromra.

2023. okt. 21. 14:29
 36/63 anonim ***** válasza:
77%

Nem. Attól alkoholista vagy, csak most épp nem iszol. Egy párkapcsolatban az első nagyobb gond, problémámál ki tudja mennyire vágynál az alkoholra. De ezenkívül is az alkoholisták a végletekig hárítanak, mindig mindenben "a körülmények áldozatai", ők nem tehetnek semmiről, mindig a nő az oka mindennek: mert megszólalt, mert nem szólalt mert van vélem, mert nincs véleménye, ha esik, ha fúj, ha kék, ha zöld, a főnök rosszul szólt, ha a kolléga rosszul nézett, mindent, de mindent áthárítanak a nőre. A nőnek ez egy örök pengeélen táncolás: jó pofát vágni mindenhez és benyelni mindent zokszó nélkül, nehogy ő legyen az oka a visszaesésnek....

Igen, kiderül, nem azért, mert nem iszol, hanem ahogy a jövőbeli problémákat kezeled majd. Tehát ennyi erővel el is mondhatod. Jobb az igazság, mint hazugságra építeni bármit is. Én a magam részéről annak idején örültem volna, ha tudom, mert úgy lehetett volna választási lehetőségem. Később, vagy apránként rájönni sokkal, de sokkal rosszabb volt, mikor már benne vagy egy kapcsolatban..

2023. okt. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/63 A kérdező kommentje:

36: Én nem hárítok, én tehetek róla. Én ittam. Igyekszem változni. Nem tudok többet tenni annál hogy nem iszom.

S én is el akarom mondani már egészen az elején is....

2023. okt. 21. 14:42
 38/63 anonim ***** válasza:
47%
A nőket utálod még Balázs?
2023. okt. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/63 Bitorló37 ***** válasza:
0%
Szerintem nem az alkohollal van a probléma, hanem inkább az ebből a típusból áradó gyűlölettel, gonoszsággal. Ezzel senki nem tud mit kezdeni, az Istennek is kell eszköz arra, hogy próbára tegye az embereket. Te is egy ilyen eszköz vagy. Majd vége lesz ne félj, senki nem él örökké. Csak annyi a különbség, hogy lehet, te utána se.
2023. okt. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/63 anonim ***** válasza:
76%
Ezért Balázs jár egy piros pont. Csak így tovább. Mostmár tessék a nőgyülöletet is leküzdeni.
2023. okt. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!