Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A párkapcsolat társas magány?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párkapcsolat társas magány?

Figyelt kérdés

jan. 7. 16:08
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Csak ha rossz emberrel vagy.
jan. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos van az úgy...
jan. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
67%
Sok ilyen van és kevés ember tudja elkerülni egész életében.
jan. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nem érdemes benne maradni, csak pazarolja az idődet.
jan. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Gyakran igen, de nem ez lenne a normális.
jan. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Hans Pötterman ***** válasza:
Inkább a házasság/ sok éves kapcsolat. Nyilván azon is múlik hogy a megfelelő emberrel vagy e együtt.
jan. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Senior Séf ***** válasza:
79%
Nem, kedves 6-os. Azon múlik, hogy a telefon buzerálása helyett hajlandóak vagytok-e ápolni a kapcsolatot.
jan. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
83%
Lényegében igen, mert 2 év után általában elmúlik a rózsaszín köd, és marad a megszokás.
jan. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
37%

Nekem volt már ilyen. Ki volt mondva, hogy van barátom, de gyakorlatilag nem volt. Nem volt hajlandó találkozni velem, beszélgetni sem. Konkrétan heti 50 percet taliztunk a végén, ebből 45 percig arról beszélt, hogy jut majd haza, és már eleve ott találkoztunk, ahol épp dolga volt, tehát nekem kellett menni utána. Chaten magától nem írt, olyan is volt, hogy megvártam, hogy ő írjon, írt délután egy sziát, pár percen belül visszaköszöntem és másnapig semmit nem írt. A barátaimmal több kapcsolatom volt, mint vele. Ha néha taliztunk, akkor se voltunk együtt, mert csak akkor került erre sor, ha az ő haverjaival ittak és hívtak engem is, akkor én mindenkivel beszélgettem, csak vele nem. Utolsó talink egy nagy szilveszteri bulin volt, elmentem mosdóba, utána be akartak engedni, hogy mellé üljek, mert ő belül ült, de mondtam, hogy hagyjátok, jó nekem itt. Tehát a végén már én sem akartam vele lenni. Én mondtam neki, hogy ez így nem jó, magányos vagyok, de még én voltam a szemét és mi az hogy magányos vagyok, ha egy pár vagyunk, meg hoy ő nem ér rá ennél többet és minek írjon ha úgyis veszekszünk (megjegyzem emiatt). Az évfordulónkon is képes volt egész nap a telefonját nézni, mert másnap ment egy rib.anc szülinapjára akivel össze is jött egyből utánam, és nézte, hogy esetleg valaki beleír e a csoportchatbe.


Na ilyen a társas magány és az ilyet dobni kell a g.ecibe, van jobb :)

jan. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
56%
A kapcsolatban lévők különalló lények. Attól még, hogy van valakid önnállóan kell csinálni dolgokat. Nem kell egymás segg*ben lenni mert akkor soha nem lenne hiányérzed a másik iránt, nem leszel önalló soha, nem lesz a megoldó kepesség sem sehol az egyednek. Igazából miről is írunk? Gyerek akar maradni a sok felnőtt pár vagy mi az a társasmagány?
jan. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!