Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem irigylitek néha(nőként és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem irigylitek néha(nőként és férfiként is)a gold diggereket, akiknek tényleg bejött és már el is vették őket, gyerek is van? Nem ez a legegyszerűbb életforma?

Figyelt kérdés

Ugye eleve csak egy szűk réteg képes rá, a szebb nők, bár én azért sok kivételt látok, az meg inkább érdekes számomra…


Ha szerencséd van es szebb vagy az átlagnál, akkor csak simán elmész egy buliba es ott találhatsz magadnak egy férfit, utána csak kapcsolatban kell lenned vele es szexelned ami mindekinek megy…

Nem kell aggódnod a pénz miatt ami a mozgatórugója az életnek.



Nem incel vagyok és nem provokatív a kérdés, hanem tényleg érdekel mit gondolnak mások mert bennem sok a kérdés és szomorúság emiatt.


Olyan lány vagyok akinek lett volna erre elég sok lehetősége, de sosem tudtam belemenni, mert egyrészt lenéztem ezt, másrészt sajnos nincs hozzá gyomrom(mert valljuk be, rendkívül kevés a Brad pitt féle pasi aki gazdag is.)


A szebb lány ismerőseim szó szerint 95 százaléka gold digger

Volt olyan lány akivel együtt nyaraltam sok éve, 20 éves korában összejött egy pocakos 50 körüli férfivel, azóta már gyerekük is van, 6 éve együtt vannak, soha nem dolgozott egy percet sem, nem kell aggódnia semmiért már mert ott a gyerek.

Már tiniként is leakaszott egy egy 40 körüli nem helyes férfit es kb egy évig vele volt, aztán közvetlenül jött ez a pasi akinek szült.


Ahogy mondtam nekem lenne erre lehetőségem de mindig visszatartott valami, meg sajnos nem vagyok képes akárkivel lefeküdni…

Magamtól soha nem fogok gazdag lenni, mert nem származom jó családból, az egyetemet elkezdtem munka mellett, de elég gyenge fizikumu vagyok, mind érzelmileg mind fizikailag es nem sikerült befejezni(egyelőre)


Szóval a végső kérdésem hogy ti rosszul éreznétek magatokat amiatt ha lenne lehetőségetek a munka nélküli luxusra de mégsem kaphatnátok ezt meg?


jan. 20. 11:42
1 2
 11/18 Laylah ***** válasza:
Jelzem, nálam 28 fok van a lakásban úgy, hogy el vannak zárva a radiátorok. Én is póló-vékony gatya kombóban szoktam lenni itthon, néha akár nyári ruhában, rövidnadrágban is.
jan. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

A golddiggereket, érdekből házasodókat nem irigylem. Szerintem nekik van elég bajuk az életben. Bárki megtehetné, akinek van gyomra hozzá...

Azokat irigylem, akik szerelemből ülnek bele a tutiba, hiszen valljuk be ez már inkább valahol szerencse kérdése. Mi a férjemmel ketten, közösen dolgoztunk meg azért, amink van és én erre büszke vagyok, de amikor valaki villog azzal, amibe készen beleült, azt pofán tudnám néha b*szni egy szívlapáttal. :D Már bocsánat...

jan. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
83%

Sokat gondolkoztam ezen különböző aspektusokból mint előnyök és hátrányok. DE, szerintem ezek a nők 30-40 éves koruk fele fognak koppanni, amikor lecserélik őket egy hasonló kaliberű 20-as nőre, aztán semmi szakképesítés, munkatapasztalat, se biztonság nem marad nekik, miközben hervad a testük, amiből eddig éltek... Én ezt nem irigylem. Félelmetes egy jövőkép.

Szerintem azt nagyon jó érzés megélni, hogy egyedül megteremtek magamnak egy életszínvonalat, szeretem a munkám, és büszke vagyok rá, hogy mennyit tettem érte, nem függök egy pasitól anyagilag, és egyenlő félként állhatok a másikkal szemben... nekem ez az identitásom egyik alapja. Nem akarok ingyenélő gyerekpotyogtató lenni.

jan. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
#8 szerintem sejtem kire gondolsz, azt irigyled, hogy neki semmi élete, elért eredményei, csak a férjét tolja? Szülni tudott és kész. Cserébe vannak tárgyai meg pár nyaralása, tartalmas élet..amúgy raakaszkkdott egy focistara, csináld utána. Az orra meg eredeti.
jan. 20. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

#14

kire gondolok? :D tényleg egyre gondolunk? te is itt laksz?


nem a nyaralást, nem a tárgyakat irigylem, hanem hogy ha ezek meglétéből erősen feltételezem, hogy olyan gondjai nincsennek, hogy X-óén be kell fizetni a lakbért, a számlákat, jön egy nem várt számla, elromlik valami stb. akkor bármi ilyenről is legyen szó azt mindenféle aggodalom nélkül kifizeti, és meg sem érzi, hiszen nem ő dolgozott meg érte.



jön egy elmaradt kamat/büntetésről számlám/el kell menjek SOS orvosi vizsgálatra stb, annyi pénzt kell fizessek ami egy heti munkabérem.. na az fájdalmas!

ez a nagyon kellemetlen érzés (aggodalom, frusztráció) neki ismeretlen, és ezt irigylem.

jan. 21. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

#15

De amiről írsz az nem goldigger kiváltság, hanem mindenki megteheti, aki nem gombokért dolgozik egy viszonylag értelmes munkahelyen.

jan. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
de tényleg, te is a Marinán laksz? :D ismerjük egymást?
jan. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Kötve hiszem, hogy az aranyásók többségének lenne gyereke. :D

Hát éppen, hogy ők nem valóak az anyaszerepre, csak a b*szásra.

Miért is kéne őket irigyelni? Hogy olyan palival vannak együtt, akitől undorodnak egyébként, de le kell, hogy szopják, különben ugrik a Louis Vuitton táska? Igen, irigyelni való nőszemélyek.....

jan. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!