Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiu akivel ismerkedek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiu akivel ismerkedek kiskorában sok trauma érte és ugy erzi hogy nem szeretem (neha adtam ra okot) de szerintem alapbol is ?

Figyelt kérdés
… szerintem alapbol is benne van ez az erzes. Nem szeretném ez miatt elveszíteni mert nagyon kedvelem és nagyon szeretem. Szerintetek hogyan mutassam ki jobban a szeretetem felé? Én alapbol is egy ridegebb ember vagyok nem tudom kimutatni a szeretetem olyan intenziven sokat fejlodtem de elhiszem hogy nem erzi annyira amennyire szeretem. Tudnátok tanácsokat irni?

#szeretet #Erzelemkimutatas
jan. 26. 08:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok, hogy fiúnak nevezed a pasit?

Csak szólok, hogy ez itt a Felnőtt párkapcsolatok rovat, a Tini párkapcsolatok odébb van.


De, ha már kérdeztél:

Én is ilyen "fiú" voltam, és azt tapasztaltam, hogy erre a viselkedésre egy idő után ráunnak a nők.

Először még kihívást jelent, hogy a pasinak bizonyítani kell a szeretetet. De aztán a nőben egyre jobban kezd kialakulni, hogy az ilyen srác nem komplett hanem egy lúzer.

Szóval ha a fiú nem változtat, az lesz a vége, hogy rá fogsz unni, elmúlik a vonzalom, és otthagyod. Főleg akkor, ha jön egy magabiztos srác.

Mutasd meg neki ezt a választ, talán ez észhez téríti.

Mert amikor dobtad, és ő megy majd utánad, akkor már késő lesz.

jan. 26. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy nem világít rá a kérdés a valós problémára. Legalábbis nem feltétlenül.


Nem derül ki, hogy te nem mutatod-e ki számára megfelelően és ő csak szimplán szeretet hiányos vagy a barátod ilyen energiavámpír jellem akinek soha semmi nem elég és akkor is úgy fogja érezni, hogy nem szereted, ha mindennap minden percében elmondod neki. (Utóbbi esetben neki kellene magával kezdeni valamit.) De még az is ott van, hogy mindkettő lehetőség adott.


Engem is sok trauma ért már gyerekként is és kaptam idősebb korban is. Valószínűleg borderline zavarom is van. Az ilyesmi nem múlik csak el úgy és nem fog rajta segíteni, ha lesz egy másik fél, mert a kapcsolat sem fog tartósan működni.


F

jan. 26. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
25 felett senkir ne hivj fiunak mert serto..
jan. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!