Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Túl nyomulós lenne, ha második...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl nyomulós lenne, ha második randira is én kérdeznék rá?

Figyelt kérdés

Tinderen megismertem egy srácot, és nagyon jókat beszélgettünk mindenféléről, de nem hívott el talalkozni. Már 10 napja beszelgettünk amikor én dobtam be a randi témát és másnap találkoztunk is. Én nagyon jól éreztem magam, látszólag ő is, de mégsem beszéltünk meg újabb talit. Már az is kényelmetlen volt számomra, hogy az első randit én kezdeményeztem, most meg megint én tegyem meg a következő lépést?

Fura az egész, mert ilyen laza/higgadt, kiegyensúlyozott srác, szóval nem az a reszketős dadogós fajta, akinek mindig izzad a tenyere és zavarban van, mégsem kezdeményez. Vagy mégsem tetszem neki?



febr. 8. 03:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Működik egy kapcsolat úgy is, ha 68 évig mindig ugyanaz a fél a kezdeményező.

Kérdés, téged ez így kielégít-e, vagy vágysz a kölcsönösségre.

Lehet ez kezdeti toporgás is a részéről, ami később megváltozik, de lehet a természete ilyen, ilyenkor ezt még nem tudni.

febr. 8. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
31%

Még az is kérdés, ez mindkettőtök szerint igazi randi volt-e.

Lehet csak egy baráti találka volt?

Lehet, ő még nem is gondolkodik másban, mert mélyebb ismeretségre van szüksége hozzá?


Én ezen az oldalon olvastam egy praktikus mondatot: Éééés...:) Mikor fogsz elhívni végre egy igazi randira?

De lehet, hogy ez hónapok elteltével lenne nála aktuális?... Ezt neked kell megérezni.

febr. 8. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
27%

Mert ha ez az utóbbi a helyzet, akkor inkább programokra hívd, ahol nem kettesben vagytok, baráti társaságba, vagy olyan helyre, ahol sok ember van.

És meg is mondhatod neki mondjuk a 3-4. alkalommal, hogy neked kényelmetlen, hogy mindig te hívod el, mert így nem vagy benne biztos, szivesen jön-e.

De vannak ilyen férfiak, akik egész életükben ilyen langyik, csak elfogadják, ami velük történik, nem nagyon alakítgatják az életüket.

Sokszor kifejezetten macsó temperamentumú férfiak is!!

febr. 8. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
94%

Sajnos nekem rögtön az ugrott be, hogy azért ilyen laza, mert számára nincs tétje a dolognak. Azért lássuk be, 2x lett volna màr lehetősége kezdemènyezni, de nem tette.

Saját tapasztalatom, hogyha nekem kell nőként kezdeményezni, akkor nem érdeklem igazán, úgyhogy nem lesz belőle semmi.

Még az is gátlástalanul próbálkozik, aki csak szexet akar…

febr. 8. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%
Nekem biztos, hogy nem kéne olyan, akit ennyire nem érdekli talalkozunke vagy nem.
febr. 8. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Még egy próbát megér, de 3. lehetőséget nem adnék. 2 alkalom után illene "viszonoznia" a meghívást.
febr. 8. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha gondolod, beszélj vele erről.
febr. 8. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
A fiatalok már nem élőben élnek hanem online. Szólj neki hogy neked fontos lenne az élő kontaktus.
febr. 8. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!