Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » No létére te először rá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

No létére te először rá kérdeznél, hogy mit is szeretne tőled a férfi?

Figyelt kérdés
A harmadik randi után együtt aludtunk. Volt szex, reggel nem rúgott ki maga mellől nem sietett. Most meg korai lenne vagy már rá kerdezhetek, hogy mire is gondolt velem kapcsolatban? Mit szeretne tőlem vagy még korai? N29
2021. dec. 9. 17:32
 1/6 A kérdező kommentje:
Elnézést át írt pár szót
2021. dec. 9. 17:33
 2/6 anonim ***** válasza:
96%

"reggel nem rúgott ki maga mellől"


Húha mekkora gentleman. Szerintem még várd meg, hogy levarrjon párszor és csak utána érdeklődj. A leírás alapján nem sokra tarthatod magad.

2021. dec. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jobb tisztázni a szándékaitokat, valami elképzelése mindenkinek van arról, hogy mit vár egy kapcsolattól.


27/F

2021. dec. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
5 köszönöm szépen, ign. Ugyan így látom én is!
2021. dec. 9. 18:31
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát, még előbb is lehetett volna tisztázni, hogy ki miért ismerkedik...
2021. dec. 10. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát akkor nem én gondolkodom rosszul ezek szerint. 5 köszönöm!
2021. dec. 10. 09:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!