Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Felnőtt férfiaktól kérdem:...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felnőtt férfiaktól kérdem: Zavaró, ha egy felnőtt nő arcbőre csúnya? Ha minden más klappol, kizáró ok?

Figyelt kérdés

26 éves vagyok. Lassan 13 éve pattanásos. El lehet nekem hinni, hogy speckó kezelésektől, lézertől, mélyhámlasztótól, bőrmegújítótól kezdve a gyógyszeres kezelésen át (roaccutan, fogamzásgátlót is próbáltam már csak emiatt), a nálam profibbnál nem létező arcápolási rutinokat kifejlesztve is pattanásos vagyok. Már nem durván, de 2-3 mindig van az arcomon, és néhány folt/heg is mindig van az arcomon.

Természetesen ez zavar, úgyhogy sminkelek. Minden nap. Alapozó, korrektor, stb. Jobb napokon nem látszik, hogy vannak pattanásaim, de az igen, hogy nem a saját bőröm, ami szép.

(Nem a sminktől vagyok pattanásos. Ha ez lenne a helyzet, minden második nő az lenne, ezt orvos, kozmetikus is megerősítette. Hazaérve meg azonnal lemosom, ápolom az arcomat.)

Viszont, smink nélkül nem szép a bőröm. Nincs is nélküle önbizalmam. Nem is tudok szerezni, mert zavar a helyzetem. Sminkben viszont ki vagyok virulva, úgy szépnek érzem magamat. Mert… összképet tekintve nem is vagyok egy csúnya teremtés. 172cm/58kg vagyok, nőiesen öltözök, edzek heti 3x, ápolt vagyok, mindig figyelek a hajamra, egyebekre.


febr. 22. 00:59
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
9%
Mutass képet. Egész alakosat.
febr. 22. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
89%
#1 Egész alakosat, ruha nélkülit, húzzal már máshova matyizni.
febr. 22. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 A kérdező kommentje:

Nem mutatok képet. Nem én vagyok a lényeg, csak maga a tény, hogy egy amúgy csinos nőn zavaró-e.

Kb ilyen az arcomon a bőr: [link] (nem saját kép)

febr. 22. 01:34
 4/39 anonim ***** válasza:
62%
Persze, jobb lenne ha szép lenne a bőröd, de ez a legutolsó szempont ha kapcsolatot szeretnék. Ettől függetlenül még lehet nagyon szép arcod smink nélkül is.
febr. 22. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
43%
endokrinológusnál voltál már?
febr. 22. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
68%

Amúgy nem ismerlek, így nem tudok mondani.

De volt olyan is tetszett, aki kissé pattanásos volt, de neki tényleg szép volt az arca, szimmetrikus is.

febr. 22. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:
#5 persze, hogy voltam. Jók az értékeim. Góckutatáson is voltam. Találtak egy rossz fogat, kihúzták, de a pattanások maradtak.
febr. 22. 01:53
 8/39 anonim ***** válasza:
0%
A bőröd még elmenne, de a fejed...
febr. 22. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
83%
Ha jól érezném magam veled egyébként, engem nem zavarna.
febr. 22. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
61%
Diéta, ételallergiák?
febr. 22. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!