Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Felnőtt férfiaktól kérdem:...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felnőtt férfiaktól kérdem: Zavaró, ha egy felnőtt nő arcbőre csúnya? Ha minden más klappol, kizáró ok?

Figyelt kérdés

26 éves vagyok. Lassan 13 éve pattanásos. El lehet nekem hinni, hogy speckó kezelésektől, lézertől, mélyhámlasztótól, bőrmegújítótól kezdve a gyógyszeres kezelésen át (roaccutan, fogamzásgátlót is próbáltam már csak emiatt), a nálam profibbnál nem létező arcápolási rutinokat kifejlesztve is pattanásos vagyok. Már nem durván, de 2-3 mindig van az arcomon, és néhány folt/heg is mindig van az arcomon.

Természetesen ez zavar, úgyhogy sminkelek. Minden nap. Alapozó, korrektor, stb. Jobb napokon nem látszik, hogy vannak pattanásaim, de az igen, hogy nem a saját bőröm, ami szép.

(Nem a sminktől vagyok pattanásos. Ha ez lenne a helyzet, minden második nő az lenne, ezt orvos, kozmetikus is megerősítette. Hazaérve meg azonnal lemosom, ápolom az arcomat.)

Viszont, smink nélkül nem szép a bőröm. Nincs is nélküle önbizalmam. Nem is tudok szerezni, mert zavar a helyzetem. Sminkben viszont ki vagyok virulva, úgy szépnek érzem magamat. Mert… összképet tekintve nem is vagyok egy csúnya teremtés. 172cm/58kg vagyok, nőiesen öltözök, edzek heti 3x, ápolt vagyok, mindig figyelek a hajamra, egyebekre.


febr. 22. 00:59
1 2 3 4
 31/39 A kérdező kommentje:
Én nagyon ritkán látok más felnőtt pattanásost, annyira azért nem gyakori, de tudom, hogy másnak sem tökéletes a bőre sokszor.
febr. 22. 13:46
 32/39 anonim ***** válasza:
0%

Csak az arcod ilyen vagy a hátadon is van?

(bocs ha már korábban írtad)


Egyébként, vannak akik itt ezért le fognak oltani de nem izgat :)


Nekem a hátam és arcom is ilyen volt, mindent kipróbáltam mindent, kozmetikus, orvos mindent kipróbáltam amit mondtak.


És végül a szolárium segített. Persze nem a leggagyibb. 2 hónap után a hátam teljesen letisztult és kb. 3 hónap után az arcom.

És még színem is lett.

Ezt férfiként írom.

febr. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
0%

#32-es vagyok.


Egyébként ezt a háziorvosom ajánlotta, mert egyik rokonának is ez segített. Csak a lényeg, hogy ne vidd túlzásba.

febr. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 A kérdező kommentje:
#32, nekem csak az arcomon. Egyébként nem butaság, nekem is nyáron a nap segít, napozok is (fényvédelemmel), de mivel azért vannak anyajegyeim is, úgy vagyok vele, elég nyáron “terhelni” a bőrt.
febr. 22. 15:31
 35/39 anonim ***** válasza:

Ha csak nincs rajtad valami nagyon szélsőséges, hidd el, nem foglalkoznak vele. Az összképet nézik + a személyiséget. Senki nem tökéletes, de nem is kell annak lenni. Te nagyon erre fókuszálsz magadon, másnak lehet alig tűnik fel, rád néz, és eszébe sem jut.

Kívánom, hogy el tudd ezt a szorongást engedni, és persze, hogy megoldódjon a problémád!

febr. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
21%
Nem nézik a személyiséget. Legyünk őszinték. Mell és fenék. Ezt nézi egy férfi.
febr. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
65%
#36 Pedig te is a személyiséged miatt nem kellesz a férfiaknak.
febr. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
Én a P uncit is nézem, sokkal fontosabb ☝️
febr. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
Ismerősöm fiának ugyanez volt a problémája. A doki gyógyszeres kezelést írt fel (antibiotikum) és 30 napos kezelés, 60 napos szünettel. Fél év és kezdett látszani az eredmény. 1 évig volt a gyógyszeres kezelése és azóta nem pattanásos.
febr. 23. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!