Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Felnőtt férfiaktól kérdem:...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felnőtt férfiaktól kérdem: Zavaró, ha egy felnőtt nő arcbőre csúnya? Ha minden más klappol, kizáró ok?

Figyelt kérdés

26 éves vagyok. Lassan 13 éve pattanásos. El lehet nekem hinni, hogy speckó kezelésektől, lézertől, mélyhámlasztótól, bőrmegújítótól kezdve a gyógyszeres kezelésen át (roaccutan, fogamzásgátlót is próbáltam már csak emiatt), a nálam profibbnál nem létező arcápolási rutinokat kifejlesztve is pattanásos vagyok. Már nem durván, de 2-3 mindig van az arcomon, és néhány folt/heg is mindig van az arcomon.

Természetesen ez zavar, úgyhogy sminkelek. Minden nap. Alapozó, korrektor, stb. Jobb napokon nem látszik, hogy vannak pattanásaim, de az igen, hogy nem a saját bőröm, ami szép.

(Nem a sminktől vagyok pattanásos. Ha ez lenne a helyzet, minden második nő az lenne, ezt orvos, kozmetikus is megerősítette. Hazaérve meg azonnal lemosom, ápolom az arcomat.)

Viszont, smink nélkül nem szép a bőröm. Nincs is nélküle önbizalmam. Nem is tudok szerezni, mert zavar a helyzetem. Sminkben viszont ki vagyok virulva, úgy szépnek érzem magamat. Mert… összképet tekintve nem is vagyok egy csúnya teremtés. 172cm/58kg vagyok, nőiesen öltözök, edzek heti 3x, ápolt vagyok, mindig figyelek a hajamra, egyebekre.


febr. 22. 00:59
1 2 3 4
 21/39 A kérdező kommentje:

Mondjuk elgondolkoztam azon, hogy a legtöbb pasi nem látja mi van a sminkem alatt, főleg, mert nem hatalmas, cisztás pattanások, teljesen fedhetőek.

Lemosni viszont csak akkor mosom le a sminkem férfi előtt, ha 100% megbízok benne. Persze elmondanám neki, hogy miért, nem hazudoznék.

febr. 22. 10:03
 22/39 anonim ***** válasza:
#17 ha megcsináltatod feltétlen írd meg kíváncsi vagyok.
febr. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 A kérdező kommentje:

“De mi fenét számít az arcbőröd, ha sem a testalkatodat, sem az intelligenciádat, sem a hátteredet nem ismerjük?”


A testalkatomat többször is írtam, hogy szerencsére nagyon csinos, edzek is, de a genetikám is jó ilyen téren. A kérdésben is említettem paramétereket. Az intelligenciámról nem tudok nyilatkozni, humoros is, ha valaki magáról nyilatkozik ilyen téren. A hátterem alatt pedig nem tudom mit értesz, de szerintem átlagos fiatal nő vagyok. Van munkám, viszonylag normális családom blabla…

febr. 22. 10:06
 24/39 anonim ***** válasza:

19# vagyok. Azért írtam, amit írtam, hogy ráébresszelek, hogy a kérdés már megbocsáss tök hülyeség.


Azt mondod, hogy csinos, helyes, sportos, értelmes nő vagy, és sminkkel nem látszanak az apró (?) bőrhibák. Ha találkozgatsz valakivel és jól érzitek magatokat, akkor mégis mi a fenét számítana, hogy vannak apró pattanásaid?

Ha mégis belefutsz egy ilyenbe, akkor az egy felszínes barom.


Szóval szájbarágósan a kérdésedre a válaszom az, hogy egy értelmes férfit nem kellene zavarnia. Van olyan, akit zavarna, de ő nem a te embered.


Szóval nyugi.

febr. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
A pattanásoknak egymillió oka lehet sajnos :) Az ételallergiát nézesd meg, nem kell, hogy emésztési bajokban mutatkozzon meg a dolog. De vannak még egyéb apróságok is bőven, hajbalzsam az arcodra kerül, a párna, amin alszol (szatént szoktak talán javasolni, ami jobb a hajnak és az arcbőrnek is, de akár az öblítő, mosószer is okozhatja), illetve az arcápolási rutinban is kell kísérletezni, mert ami valakinek beválik, az a másiknak pattanásokat okoz.
febr. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
46%

Nem lenne kizáró ok, pláne, hogy próbálsz tenni ellene.

Ha minden más klappolna, ugyanúgy tudnék szeretni egy " ilyen" nőt.

A másik: minden nőnek ( és férfinak) van valamilyen " hibája"...

febr. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
41%
Kb minden 3. embernek csúnya az arcbőre, szerintem egyáltalán nem számít. Írtad hogy ügyesen sminkelsz, és nyilván ki is használod a lehetőséget hogy tudod fedni. A párodat sem fogja érdekelni ha lemosod, hidd el! Ilyen hülyeséget még nem hallottam. Az sokkal kiábrándítóbb a férfiaknak ha a smink lemosása után a nő arcvonásai változnak meg gyökeresen vagy tűnik el a szeme, szemöldöke. Zárójelben megjegyzem, kb egy hete van az államon egy csomó pattanás, most kérdezte meg a férjem hogy mi történt, mitől jött ki ilyen sok. Eddig észre se vette, ennyit arról hogy zavarja őket vagy egyáltalán észreveszik -e.
febr. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:

Ettől még lehet valakinek szép arca, azért a forma maga a teljes arc az látszik a pattanások mögött.


Azt mindenki látja, hogy milyen lennél úgymond alapból pattanástalan bőrrel, szóval elsődlegesen nem ezt fogják nézni.

febr. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
27# essel - férfiként - teljesen egyetértek.
febr. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
44%
Amíg a tested jó, csöpöghet a fejedről a genny, ezeket nem érdekeli. Csak alakalakalak.
febr. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!