Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha zavar, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha zavar, hogy túlságosan nyomul rám a pénztáros lány?

Figyelt kérdés

Már előre látom, hogy a gyakoris trollok szétfognak szedni, a lényeg, hogy a közelben séta távolságra csak egy bolt van, a többihez autóba kéne ülnöm.


És pár hónapja jött egy új pénztáros, aki nagyon zavaróan nyomul rám, folyamatosan ha bemegyek a boltba, akkor rohan be a pénztárba, és integet, hogy menjek oda hozzá fizetni, folyamatosan megdicséri, hogy hogyan öltöztem fel, (volt, hogy direkt otthoni vállalhatatlan ruhába mentem, és azt is megdicsérte) folyamatosan kérdezget, hogy hogy hívnak, hol lakom, utalgat rá, hogy meddig dolgozik, és, hogy utána szabad, stb, és egyszerűen az egész kellemetlen nekem, pláne, hogy nem is keresek jelenleg barátnőt.


Gondoltam rá, hogy megmondom neki, hogy nem jön be nekem, de onnantól ugyanolyan vagy talán még kellemetlenebb lenne bejárnom oda.


Vagy járjak másik boltba csak ezért?


febr. 22. 20:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
12%
Járj máshova. Minden második sarkon bolt van.
febr. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
De nem ebben a faluban
febr. 22. 21:02
 3/13 anonim ***** válasza:
81%
Legalább jó nő? Mond meg neki hogy sok pasi szívesen lenne a barátja de te nem. Ennyi de ne legyél bunkó mert azt fogja levenni hogy minden pasi bunkó.
febr. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Mond neki azt,hogy bocsi sietnem kell,mert vár a barátnőm...hátha veszi a lapot.
febr. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

"Ne haragudjon, nem szeretném, hogy kellemetlenül érezze magát - de nem ismerkedni szeretnék!"


Talán a fenti megfogalmazás elég asszertív típusú visszautasítás ahhoz, hogy ne sértődjön meg.

febr. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
83%
Vigyél magaddal csajt a vásárláshoz
febr. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
88%

Ne legyen kellemetlen.

Én biztosan közölném, hogy "Hölgyem, vásárolni jöttem, nem ismerkedni"

Vagy ha gondolod, ne állj be hozzá sorba, maradj elutasító, ne járj oda (menj boltba akkor, amikor amúgy is vezetsz), de szerintem az egyenes beszéd hatásosabb.

febr. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg h van bnod. Te huseges tipus vagy.
febr. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha dicsér akkor azt mondod "köszönöm" és mosolyogsz, ha félreérthető megjegyzést tesz akkor elengeded a füled mellett, nem veszed a lapot, ha nyíltan rákérdez nem taliztok-e akkor meg azt, hogy van csajod.
febr. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Legközelebb vegyél egy dobozz pezsgőt, kiöltözve, illatozva, és ha szóváteszi (fogja), akkor mondd, hogy a barátnődnek ma fogod megkérni a kezét.
febr. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!