Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megmondhatom a páromnak,h a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megmondhatom a páromnak,h a g*cis zsebit a kukába dobja, mert zavar?

Figyelt kérdés

Alapból nem zavar ha a földön van pár szemét, de ha g*cis zsebi van szemelott a földön az már igen.


Frusztrál,hogy nyilvánvalóan nélkülem csinálta. És nem az a baj,hogy csinálta meg hogy nélkül, hanem hogy szemmel látható nyoma van.


Jó meg kicsit az is mert nélkülem,mert velem meg már 2 hete nem volt. De mivel nem adtam rá jelet, h szeretném, meg idő hiány miatt sem volt, így csak egy parányit zavar. Nem tudom miért.Talán mert kihagyot a jóból 😅


febr. 23. 03:17
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
40%
Te nem szoktad magadnak csinálni?🤷
febr. 23. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Dehogy nem, csak nem hagyom szem előtt a válatékos szepimet. Ha nem tudom,h pontosan mikor csinálta akkor nem érdekel. De így tudom.
febr. 23. 03:27
 3/18 anonim ***** válasza:
91%
Miért kell egyáltalán a fölre dobni bármilyen szemetet? Azért van a kuka. Vagy ti valami putriban laktok?
febr. 23. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
0%
Itt te vagy a hunyo,h nem vetted el,amit akarsz. Nem jelelgetni kell szegeny baratodnak.
febr. 23. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
48%
én egyszer szóltam ezért, azóta megeszi őket😒
febr. 23. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
28%
Van csajom, közben meg recskazok? Komoly kapcsolat lehet!
febr. 23. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
70%
Hát szerintem kukába dobni is undorító, hogy aztán ott rohadjon :D Miért nem lehet a wc-be beledobni akkor már?
febr. 23. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
91%

A válaszokból tökéletesen látszik, milyen nagy az isten állatkertje, beleértve magát a kérdezőt.


Tényleg ezt meg kellett kérdezned? Ha a szart nem húzza le maga után, akkor megkérdezed itt, hogy szabad-e szólni érte?

febr. 23. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Utolsó! Tegnap volt egy ilyen kérdés is😅.

Persze hogy szólhatsz érte. Sőt kell is. Ha csak nem akarod egy igénytelen recskázó emberrel élni.

febr. 23. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Szerintem is bizarr, hogy ilyen kapcsolatok vannak. Szexeltek, de nem mersz neki szólni egy olyan apróság miatt, hogy dobja ki a szemetet a kukába.


Lehet én vagyok extrémen nem túlagyalós, de ilyen dolgokon egy pillanatig nem szoktam gondolkodni, hogy mondjam-e neki vagy sem. Sőt, ennél komolyabb dolgokon sem. Mi lesz, komolyan, megsértődik és szakít veled szerinted, ha szólsz neki? Vagy mi? Nem értem, ezek az emberek ilyen családokban nőttek fel, ahol semmiért nem lehetett szólni? Próbálom a logikát megérteni, anya-apa megállás nélkül ordibálhatott egymással otthon, ezért nem mertek a párotokkal beszélni ti sem?

febr. 23. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!