Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szokás ezt megköszönni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szokás ezt megköszönni az esemény után?

Figyelt kérdés

A barátnőm alapból is ilyen túlbuzgó jólnevelt illemtudor, nekem néha már-már nyálasak ezek a szófurdolatok. Például így beszél: "Ha megkérlek szépen, ideadnád azt valamit ott melletted? Persze csak ha nem jelent túl nagy gondot!" Nekem ez már fura, velem nem kell így beszélni, bőven elég, ha azt mondaná, hogy "kérlek add ide azt". Hangsúlytól függően azt sem venném zokon, ha azt mondaná, hogy "add ide azt a sz@rt".

A legfurább dolog számomra, hogy az együttlét után mindig megköszöni. Olyankor mindig zavarban vagyok, hogy mit kell erre mondani? Rendszerint azt válaszolom, hogy "én is köszönöm", de elég kellemetlenül érzem utána magam.



febr. 28. 15:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Én rám most rám jött a nevetés, lehet előtte is rám jönne a helyedben. Próbáld neki szebben mondani, hogy nem kell állandóan veled illemtudónak lennie. Ha bocsánatot kér a viselkedésért akkor nem tudom.
febr. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
82%

Nem jó a nevelése... valószínű túlnevelték azért ez se normális.

Én azt mondánám neki : " Szerelmem nem kell megkószönnöd természetes hogy a te igényeidre is figyelek mert szeretlek".

febr. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
A szex utáni köszönöm még semmi, de hogy hosszú mondatokban nyögi ki mit is szeretne egy idő után nagyon idegesítő. A kapcsolat elején még cuki, de mint írtam később irritáló. Reménykedj, hogy idővel elengedi magát melletted.
febr. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is szoktam mondani a férjemnek, hogy kössz a menetet, király volt :D Erre ő azt szokta mondani, hogy szerinte is nagyon jó volt.
febr. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
32%

Ha kérdez, arra válaszolj.

Ha kér, tedd meg, vagy ne, ahogy akarod.

Ha kérdezve kér, akkor válaszolj, hogy megteszed-e, vagy nem.

En olyankor nem szoktam, mert csak kérdezte, hogy megteszem-e, nem pedig kérte.

Kell hozzá kitartás, de a következetlen embereket máshogy nem lehet következetességre nevelni, csak ha felhívod rá a figyelmet, hogy tulképp mit is mondott..

Nekem jó 2 évembe került, de exemnél bevált.

Ha pedig a szexet köszöni meg, azt a legillendőbb válaszolni, hogy váljék egészségedre!

38/F

febr. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Legalább hálás. Megköszöni. :D
febr. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
7%
Na ez se tudja mi a szex.
febr. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
91%
Ebből akkor lesz probléma ha elkezd majd téged tanítani az illemre. Vagy unni fogod, hogy minden szava illedelmes.
febr. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
#8 Már elkezdődött. Néha lebunkóz, ha nem úgy fejezem ki magam, ahogyan azt ő elvárná.
febr. 28. 17:15
 10/14 anonim ***** válasza:
79%

"Ha megkérlek szépen, ideadnád azt valamit ott melletted? Persze csak ha nem jelent túl nagy gondot!"


Ez még csak nem is illedelmes, hanem egy idióta anglicizmus.A magyar nyelvben, kultúrában nem így szokás kérni.Kérem szépen ezt azt, légy szíves add ide, köszönöm.Magyarul így kérünk, és ez bőven illedelmes, helyén való.


A szexet megköszönni szerintem szánalmas.Elég modoros a barátnőd.

febr. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!