Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szokás ezt megköszönni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szokás ezt megköszönni az esemény után?

Figyelt kérdés

A barátnőm alapból is ilyen túlbuzgó jólnevelt illemtudor, nekem néha már-már nyálasak ezek a szófurdolatok. Például így beszél: "Ha megkérlek szépen, ideadnád azt valamit ott melletted? Persze csak ha nem jelent túl nagy gondot!" Nekem ez már fura, velem nem kell így beszélni, bőven elég, ha azt mondaná, hogy "kérlek add ide azt". Hangsúlytól függően azt sem venném zokon, ha azt mondaná, hogy "add ide azt a sz@rt".

A legfurább dolog számomra, hogy az együttlét után mindig megköszöni. Olyankor mindig zavarban vagyok, hogy mit kell erre mondani? Rendszerint azt válaszolom, hogy "én is köszönöm", de elég kellemetlenül érzem utána magam.



febr. 28. 15:21
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Akkor minél előbb szakíts vele.


(#8)

febr. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
29%

Ilyen modoros csaj, komolyan.


A barátom mindössze annyit kérdez meg: jól vagy? - mert 99%-ban elkapósak az együttléteink, szóval kb egymásnak esünk, és ő az erősebb, a férfi, néha óhatatlanul megragad, ami kicsit fáj (de olyankor szólok).


Megköszönni - az exem köszöngette mindig, én meg csak néztem rá. Mit kell ezen megköszönni? Hogy vágytunk egymásra és szexeltünk?

febr. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
85%
Ő ilyen. Te meg nem. Vagy szeretitek így egymást, vagy kuka az egész.
febr. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
80%
2. Miből gondolod hogy a szerelme? Nekem feleségem van, sosem volt a szerelmem!
febr. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!