Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy több nyelvet beszélő,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy több nyelvet beszélő, diplomás, csinos nő összejöhet egy egyszerű melóssal, vagy ez álom marad?

Figyelt kérdés
Elvileg az őszinte szerelem nem szabadna, hogy holmi másodrendű világi dolgoktól és anyagiaktól függjön. Ha a nők bizonyos szint alatt megtagadják még a saját érzéseiket is, akkor valójában csak a pénz irányítja őket, nem?
febr. 29. 15:09
1 2 3 4 5 6
 51/54 anonim ***** válasza:

50

Köszi! Ezt teljesen el tudom fogadni.

márc. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/54 anonim ***** válasza:

50-es

Így értettem én is, amit irtam. Az intellektuálist külön vettem az okossagtól/tudastól/tájékozottságtól, mert ez utóbbi valóban érdeklődési kör függő.

48–as voltam

márc. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/54 anonim ***** válasza:
23%

Na már megint megjött a több nyelven beszélő brancs. Sikerült mindegyikből túljutni az A2/B1 szinten? Még a legértelmesebb között is alig ismerek olyanokat, akik tényleg jól beszélnek több nyelvet.(Értsd: min. középszint).

Amúgy meg többdiplomás barátnőm jött rá, hogy nem kell diplomás férfi, mert azok "nagyképű f*szok". És tényleg. Felszedett egy nemrég, kiderült,hogy családja is van, 2 két év alatti gyerek. Eközben nagy hitoktató, pedagógus, lelki segítő... hányás. Persze velem egy utolsó, tahó, paraszt módon viselkedett.Egy igazi szociopata f*Sz. Másik, brit ügyvéd expasim, aki még híres is(értsd szerepel műsorokban,stb) szintén nem diplomás párt választott, sőt hangoztatta, hogy minden rétegből vannak barátai. Nem tudom a magyarok mire fel ennyire nagyképűek.

márc. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/54 anonim ***** válasza:
55%

53

Attól, hogy valaki nem diplomás, még nem nézem le...simán kezdek vele, ha megfelel az igenyeimnek. Úgymint: Megfelelő egzisztencia, ápolt, igényes kinézet, normális gondolkodásmód, hasonló értékrend. Ahogy irtam is, munkámban használom a nyelvet dosztig! A fele csapat magyarul sem beszél, a franciáknak meg egyenesen derogál az angol. Simán összejönnék egy villanyszerelővel/asztalossal akinek saját vállalkozása van, stb. Viszont, pl. csóró, nulla ambiciós gyári "egyszerü melóssal" biztosan nem, mert nem kivanom eltartani, es jobban szeretem az olyan ferfiakat, akikre fel tudok nézni.

márc. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!