Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kavarásból mennyire szokott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kavarásból mennyire szokott kialakulni bármi több is?

Figyelt kérdés
Kavaráson belül én arra gondolok, hogy van szex is meg utána együtt alvás és beszélgetés is online legtöbb napon. Én egy picit kezdek már többet érezni a partner irányába ezek miatt de nem látok jelet, hogy ő is kezdene. Inkább hagyjam és szálljak ki ebből vagy még adjak időt ennek?

márc. 1. 13:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Mind a ketten szinglik vagytok?

Te nő vagy?

márc. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Ha nekem valami kavarásnak indult, akkor az vagy annyi maradt, vagy valami nyögvenyelős sz**akodás lett belőle, ami nem érte meg.
márc. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Igen, látott már számos olyan esetet a történelem, hogy szexkapcsolatból lett "normál" kapcsolat. Meg rengeteg olyat is, ahol az egyik fél túlgondolta, beszerelmesedett a másik meg nem...

Tartok tőle nálatok az utóbbi a szitu. A partnerednek pontosan látnia, tudnia kell hogy te kezded túlgondolni a dolgot, mégis "félrenéz" úgy csinál mint aki nem veszi a lapot (pedig gondolom temérdek lehetősége lenne rá). Valószínűleg továbbra is csak dugni akar és semmi mást. Majd akkor lehet "jelnek" venni, ha egyértelműen kifejezi, avagy elkezd szexen kívüli közös programokat feldobni.

márc. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
#1 mindketten szinglik vagyunk igen és ő nem is szeretne most komoly kapcsolatot senkivel, én mondjuk annak se lennék ellenére de egyelőre így is jól érzem magam vele. Férfi vagyok csak új nekem ez a dolog mert már pár hónapja ismerkedünk és eddig jól haladtak a dolgok akár komolyabb irányba is, majd közölte, hogy ő nem szeretne komolyat csak kavarni és meglátjuk mi lesz belőle.
márc. 1. 14:34
 5/17 anonim ***** válasza:
#4 magyarán tapintatosan közölte veled, hogy esze ágában sincs kapcsolatba keveredni. Szerintem világosan megmondta mi a szitu, s ebből később sem lesz semmi. Engedd el az érzelmi részét haver. Ha traktálod vele, "üldözöd" a szerelemmel akkor szex sem lesz, mert terhessé fog számára válni.
márc. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Amennyiben
márc. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
40%
Amennyiben te vagy a férfi van esély ott még többre, csak légy türelmes. A legtöbb csaj szerelembe esik ilyen kapcsolatokban, csak idő kérdése.
márc. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Mióta jártok amúgy össze?
márc. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
#7 ezt rosszul látod... egy céltudatos, önmagával egyensúlyban lévő nő nem fog beszerelmesedni 5 év dugni összejárás után sem. Megkapja amit akar a partnerétől (a testiséget, kis figyelmességet), de semmi többet nem akar tőle. A szexkapcsolatokban a pasik ugyanúgy képesek beszerelmesedni, túlgondolni a storyt mint a nők. Ne becsüld le a nők "tudatosságát"!
márc. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
9# Én se állítom hogy minden nő ilyen, de a legtöbb azért igen. Már csak azért is, mert a nők megválogathatják kivel járogatnak össze szexelni is. Mert ha valahogy is kinéz,akkor kb bármelyik pasit megkaphatja rá.
márc. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!