Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kavarásból mennyire szokott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kavarásból mennyire szokott kialakulni bármi több is?

Figyelt kérdés
Kavaráson belül én arra gondolok, hogy van szex is meg utána együtt alvás és beszélgetés is online legtöbb napon. Én egy picit kezdek már többet érezni a partner irányába ezek miatt de nem látok jelet, hogy ő is kezdene. Inkább hagyjam és szálljak ki ebből vagy még adjak időt ennek?

márc. 1. 13:50
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
#10 alapból 50-50% esélyt adnék rá, bár amikor már hónapok óta tart a viszony és a nő világosan közölte nem akar kapcsolatot - hát az nem túl jó ómen.
márc. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

#8 eddig csak háromszor volt közöttünk szex, beszélgetni meg már 3 hónapja beszélünk, kicsit távol él, ezért nem feltétlen tudok csak úgy átugrani de hetente azért megoldjuk. A kommunikációt ugyanúgy fent tartjuk mint eddig abban nem érzem azt, hogy hiba lenne. Valamint mondta is, hogy nem azért kavargatunk, hogy ő mellette másik három pasival is tudjon csak így nem érzi magát annyira feszélyezve a komoly kapcsolat miatt.


#9 ez ami engem is zavar mert említette már hogy neki volt 1 éves ilyen kavarása is, nem járt össze mással csak azzal a sráccal de véget vetettek neki mert a srác komolyat akart. Én nem akarok ebbe beleesni, létezik, hogy tényleg ennyire tart a komoly kapcsolatoktól?

márc. 1. 14:59
 13/17 anonim ***** válasza:
#12 amint látod létezik... S nem véletlenül mondta, hogy az előző viszonyát azért zárta le mert a pasi nagyon elkezdett nyomulni - ez egy neked szóló figyelmeztetés, hogy te ne tedd mert ugyanúgy lepattint.
márc. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Ha jol erzitek magatokat egymas tarsasagaban online meg szemelyesen,akkor hagyjad folyni tovabb a dolgokat. Skkan felnek a csalodastol es nem merik felvallalni a sajat akaratukat.
márc. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
#13 az a vicces a helyzetbe, hogy én sose hoztam neki szóba a komoly kapcsolatot, sőt első 2 hétbe majdnem abbahagyta velem a beszélgetést mert azt érezte én nem akarok komolyat. Úgy voltunk vele, hogy ismerkedünk és ha minden jól alakul lehet akár belőle az is. Nem tudom mivel ronthattam így el a dolgokat, hogy ennyire megváltozott, lehet én jobban érzékeltettem azt vele a tetteim és szavaim által, hogy én gondolkoznék komolyabba és megijedt...
márc. 1. 18:37
 16/17 anonim ***** válasza:
Kétesélyes a dolog, de ennyiből nekem se egyértelmű.
márc. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 gabor49 ***** válasza:
ez egy szexkapcsolat csak
márc. 2. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!