Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Találkoznátok olyan emberrel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkoznátok olyan emberrel aki nem tisztálkodott a randi előtt?

Figyelt kérdés
Fürdés nélkül jött el, a kocsijában feljárta valami szag a hajamat. Adnátok neki még egy esélyt ha amúgy rendes volt?
márc. 6. 16:06
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
86%
Hát.. ha munkából jött... Na de milyen szag? Azért az nagyon nem mindegy!
márc. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
81%
Nem.
márc. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Izzadt, savanyú szag.
márc. 6. 16:10
 4/21 anonim ***** válasza:
92%

Találkoztam innen a gyakoriról. Izzadság szaga volt méterekre bűzölgő szájszaggal. Aztán kiderült, hogy csaja is van. Azóta már 2 gyerek is van. 🤣

Nem volt több randi.

márc. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Uhh... az úgy durva!!! Sajnos azt el sem viselném! Szóval szerintem nem.
márc. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Szerintem akkor rendezze úgy a randit, hogy eltudjon készülni. Fürdés, borotválkozás, fogmosás stb
márc. 6. 16:13
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos sokan az izzadásgátlót sem ismerik. Azt hiszik a szúrós testszaguk annyira vonzó.
márc. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
4%
Egy férfi legyen büdös! Ne ilyen mesterséges rózsa illatú.
márc. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
92%
Fúj, nem. Ha én adok magamra, és tisztán, illatosan, sminkben, szépen megcsinált hajjal, manikűrözött körmökkel jelenek meg, akkor elvárom, hogy a randi partnerem is tiszteljen meg azzal, hogy legalább lezuhanyik, fogat mos és tiszta ruhát vesz fel.
márc. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
92%

Biztos hogy nem. Aki a “megszerzés” időszakában is igénytelen, amikor a legtöbb ember rendre túlkompenzál… Akkor mit várjak tőle a hétköznapokban, főleg ha még alább is adja. Önmagamra én is igényes vagyok. Ezt a partneremtől is szerintem várhatom. Legyen ünnep minden egyes randi. 31/F


u.i.: Amúgy egyszer velem is előfordult, hogy foltos pólóban vettem részt egy randin. Csak itthon vettem észre levetkőzéskor, hogy egy foltos a pólóm. Szégyelltem is magam miatta, hogy így vettem részt a randin. Látható helyen volt, szóval a partner valószínűleg kiszúrta. Innen is bocsi érte.

márc. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!