Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem túl korai együtt aludniuk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem túl korai együtt aludniuk?

Figyelt kérdés
A lányomnak három hónapja van barátja. Közölte, hogy hétvégén nem lesz itthon. Kérdeztem, kinél lesz, mikor jön, és mondja, hogy a barátjánál alszik. Szerintem korai, de ha szólnék sem érdekelné.
márc. 11. 20:40
1 2 3 4
 1/31 anonim válasza:
96%
Megírod esetleg, hogy hány éves a lányod, és a barátja? Nagy különbség, ha 15 éves, vagy ha 17-18.
márc. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
87%
Valószínűleg felnőtt lánya van a kérdezőnek. Ha gyerek lenne, akkor egyszerűen nem engedné el a barátjához.
márc. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
24 éves, a barátja 28.
márc. 11. 20:49
 4/31 anonim ***** válasza:
95%
eddig is szexeltek , csak most már együtt is alszanak komolyodik a kapcsolat
márc. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
Nem szexeltek, most alszanak együtt először.
márc. 11. 20:53
 6/31 anonim ***** válasza:
96%
És szerinted csak éjszaka lehet szexelni?
márc. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
Nem csak éjszaka lehet, de csak említette volna, ha komolyodnak a dolgok, vagy ha munka után átmegy hozzá.
márc. 11. 20:55
 8/31 anonim ***** válasza:
100%

Hát te nem vagy normális. Azt hittem, éppen nagykorú a gyerek.

1. erősen felnőtt, semmi közöd az egészhez

2. hogy a bánatban lenne már korai, mi ez itt, a viktoriánus kor??? Csodálom, hogy eddig bírták.

márc. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%
Nemtom, én nem jelentettem be otthon soha, hogy anya-apa, képzeljétek, dugtunk a csávómmal. 3 hónap alatt meg már bőven túl voltunk ezen. Huszonévesek kb átlagosan 3-5 randi után már szexelnek.
márc. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%
ha istibisztire mondta akkor az biza úgy is van , a leányok nem hazudnak az anyukájuknak az anyukák pedig nem hazudnak a leányaiknak
márc. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!