Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem túl korai együtt aludniuk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem túl korai együtt aludniuk?

Figyelt kérdés
A lányomnak három hónapja van barátja. Közölte, hogy hétvégén nem lesz itthon. Kérdeztem, kinél lesz, mikor jön, és mondja, hogy a barátjánál alszik. Szerintem korai, de ha szólnék sem érdekelné.
márc. 11. 20:40
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%
Exanyósom te vagy az ? 🤣 Csak mert mi meg nem takarózhattunk be a lánynál nappal se ,de takaró nélkül is le tudott pippantani . Ő is pont 24 volt , uralkodó szülővel . Végül én nyertem 4 évre , aztán újra felügyelet alá került .🫥
márc. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
100%

Dzsízösz krájszt 😳 23 évesen költöztem külföldre a leendő (azóta ex)férjemhez akivel 20 évesen ismerkedtem meg, és ez alatt a három év alatt itt meg ott, ahogy tudtunk együtt voltunk és akkor együtt is aludtunk nyilván. Hát érdekes lett volna ha anyám online sírt-rítt volna hogy együtt alszom vele, nem korai-e.

😵‍💫🤣

márc. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező meg szabad kérdezni, te hány évesen szexeltél először? Csak tippelek, hogy bőven 24 alatt, de szívesen látnám mit válaszolsz.
márc. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén nem értem, mi közöd a FELNŐTT lányod szexuális életéhez :D


Én az első randi után nála aludtam - aludtunk. A harmadikon szexeltünk, és?


Szüleimnek mi köze ehhez? Semmi. Mondtam hogy itt leszek, holnap jövök, ezzel, sziasztok.

márc. 11. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
100%
🤦🏻‍♀️
márc. 12. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
100%

Te hány év után aludtál először együtt a 24 éves leánykád édesapukájával? Csak esküvő után?

Amúgy semmi közöd hozzá, mikor kivel alszik. A saját nemi életeden pörögj.

márc. 12. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
100%

Egy héttel előtte szólt, hogy hétvégén nem alszik otthon.

Foglalja írásba?

márc. 12. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
100%
😂😂😂😂😂
márc. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, én 24 évesen már szültem:-) 16 évesen lett az első komoly kapcsolatom, aludhattam a páromnál, miután megismerték kicsit jobban a szüleim, járt hozzánk viszonylag sűrűn. Ez pár hónapon belül volt. Természetesen én engedélyt kértem eleinte mindig, hiszen még nem voltam nagykorú, aztán a későbbiekben már csak szóltam, hogy ekkor és ekkor nem leszek itthon. Szerintem ez így normális. De a 24 évest, azért, mert otthon lakik, nem kéne úgy kezelni, mintha még gyerek/kamasz lenne.
márc. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
100%

Bocsánatot kérek, tényleg röhejes ez a "korai" feltételezés. Én huszonévesen már első hetekben aludtam együtt "párjelölt" személlyel. Eleinte még szex nélkül csak aludtunk. Anyummal laktam-lakok. Annyit tudott mindig előre vagy aktuálisan, hogy ott maradok valakinél. Talán azt sem tudta pontosan, hogy alakul-e valami vagy kivel vagyok. Lényegtelen ebben, hogy milyen nemű vagyok.

Úgyhogy ezt a 3 hónapot még jól el is húzták. V.sz.l. ilyen begyepesedéssel lett nevelve. Örülhet, ha lesz belőle hosszútávú normális párkapcsolata!


35/F

márc. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!