Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem túl korai együtt aludniuk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem túl korai együtt aludniuk?

Figyelt kérdés
A lányomnak három hónapja van barátja. Közölte, hogy hétvégén nem lesz itthon. Kérdeztem, kinél lesz, mikor jön, és mondja, hogy a barátjánál alszik. Szerintem korai, de ha szólnék sem érdekelné.
márc. 11. 20:40
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:

Ez aztán nagyon értelmes megnyilvánulás volt.

Tudom, hogy a gyerekem felnőtt, de még itthon lakik. Szerintem illik hazaszólni, ha megy valahova. Eddig is mindig küldött sms-t, ha munka után még megy barátnőkkel találkozni.

márc. 11. 20:58
 12/31 anonim ***** válasza:
100%

"Szerintem illik hazaszólni, ha megy valahova"

Szerintem szólt, hogy hétvégén a barátjánál lesz. Mi egyebet akarsz?

De ez nem komoly kérdés, vagy ha igen, nagyon sajnálom a lányodat, hogy mentális problémái vannak az anyjának. Reméljük rajta nem üt ki, és hamar megszabadul tőlem.

Vagy kérsz szakszerű segítséget a problémádra.

márc. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
100%
*tőled
márc. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:
Neked mi a franc bajod van? Szóltam neki egy szót is, hogy kislányom, még korai, ne aludj nála, ne szexeljetek? Nem, nem szóltam, csak feltettem egy kérdést. Szerintem korai, de nem tiltottam meg neki.
márc. 11. 21:05
 15/31 anonim ***** válasza:
100%
Neked van dolgod azzal magadban, hogy miért korai. Önreflexiót tarts. Neki nincs ezzel dolga. Neked mi a bajod? Mit érzel, amikor arra gondolsz, hogy két felnőtt szereti egymást, ismerkednek, szeretkeznek, együtt alszanak? Mi a pontos érzés benned?
márc. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
100%

Nem korai kérdező, szerelmesek. Akarnak együtt aludni éjszaka is és nemcsak szexelni, ledőlni. Te is voltál szerelmes. Ne avatkozz az életébe bele. Mert ha netán valami történik nem fog tőled tanácsot kérni. Legyen eszed.

Inkább figyelj a fiúra és arra mit mond róla a lányod és ha úgy van adj neki tanácsot.

Ha csalódik akkor csalódik. Vigasztald meg.

Majd feláll és tovább áll. Természetes folyamat.

A hibáiból tanul remélhetőleg.

De ha te ellene vagy ő is ellened fordul. Okosan viselkedj.

márc. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
96%

Neked való videó.

Miért ugatunk bele egymás életébe?

[link]

Ezzel foglald le magad és gondolkozz, változz, hogy szebb legyen a világ.

márc. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem korai, de meg ha az is lenne, sem lenne hozza közöd. Vagy miért bant ez téged ? Szerinted mikor kene szexelniük? Egyébként szólt, hogy hova megy és kihez.


25N

márc. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
100%
Ideje lenne észrevenned hogy a lányod már egy 24 éves felnőtt nő (akkor is ha már otthon lakik) és nem egy 12 éves kislány. Te 24 éves korodban el tudtad dönteni akarsz-e szexet valakivel, vagy vonzódsz-e valakihez? Na látod...
márc. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
100%
Nagyjából azt hiszem azt csinálnak, és akkor, amikor csak akarják...
márc. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!