Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnál, ha kiderülne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnál, ha kiderülne hogy akivel ismerkedsz nő, rendszeresen füvezik?

Figyelt kérdés
Meg mikor szóljon róla az illető? Gondolom ez olyan téma, ami jobb ha kiderül az elején. De hogy érdemes szóba hozni?
márc. 13. 17:42
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
76%

Persze hogy érdemes

Úgy áll az ember hozzá

márc. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Talán te vagy az kérdező?
márc. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem ismerkednék vele többet.
márc. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Én igen, de arra is válaszoljatok, mikor hogy érdemes ezt tálalni?
márc. 13. 17:50
 5/20 anonim ***** válasza:
49%
Csak eszreveszi, hogy állandóan be vagy csapva. Atyám, de gáz.
márc. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy észrevenné, nem látszik rajtam, de amúgy nem is szeretném titkolni.
márc. 13. 18:11
 7/20 anonim ***** válasza:
55%
Én nem ítélném el, rosszabb dolgokat is toltam már.
márc. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
27%

Állandóan nagyon gáz, az agysejteid pusztítja, butább vagy tőle, a tüdőd, torkod károsítja. Körülbelül 2-3-6 havonta rendben van, de ha hetente, havonta, vagy naponta be vagy állva az nagyon tré.

Lehet érezni a fű szagát rajtad, a szemed piros, száraz a szád. Észre lehet venni rajtad.

márc. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Nem lehet rajtam észrevenni, van szemcsepp, de nem is arról van szó hogy mindenhova úgy jelenek meg. Sokszor meglepődnek mikor mondom, hogy elszívtam egy cigit nemrég, nem mondják meg de nem is ez a lényeg, az se érdekel ha megmondják rólam.

Az érdekel, hogy hozzam fel ismerkedésnél?

márc. 13. 18:20
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

#9


Szerintem akkor mond el, mielőtt komolyabbra fordulna. Így lehetőségük van elfogadni vagy továbblépni.

márc. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!