Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnál, ha kiderülne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnál, ha kiderülne hogy akivel ismerkedsz nő, rendszeresen füvezik?

Figyelt kérdés
Meg mikor szóljon róla az illető? Gondolom ez olyan téma, ami jobb ha kiderül az elején. De hogy érdemes szóba hozni?
márc. 13. 17:42
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Keress olyat, aki szintén él vele ilyen rendszerességgel és őt nem fogja zavarni. Egyéb esetben pedig vagy elvárás lesz hogy hagyd abba, vagy szóba sem állnak veled többé amint kiderül.
márc. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Igen az a cél, csak azért ezt nem lehet eleinte annyira nyíltan kezelni, sajnos senki nem ír úgy rám , hogy valamikor egy cigi?😄

Inkább csak azzal, hogy egy ital? De inni meg nem iszok soha.

márc. 13. 18:42
 13/20 anonim ***** válasza:
0%
Gondolom, még fiatal vagy. Szívesen mutatnék neked néhány negyvenest, akik masszívan tépnek 20-25 éve, nem lennél ilyen büszke magadra.
márc. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

35 vagyok, nem tudom az minek számít, fiatalnak?


Amúgy írtam, hogy büszke vagyok?

márc. 13. 19:05
 15/20 anonim ***** válasza:
Addig ismerkedtün, aztán ennyi.
márc. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Említsd meg hogy egyik ismerősöd épp tekert egy cigit, de elejtette és elvitte a huzat. Vagy valami. Arra valamit reagállnia kell. Aztán megkérdezheted tőle, hogy "Te próbáltad már?" Ekkor tudni fogod mit gondol. Jó eséllyel vissza kérdez.
márc. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Kétélű fegyver a fű, lehet egy pozitív jellegű rekreációs, kikapcsolódó szer illetve nyilván nagyon rá is lehet menni. Nem mindegy hogy te hogy élsz vele, de nekem mértéktartónak tűnsz.



Én a jelenlegi magyar megközelítést borzasztó képmutatónak tartom, traumatizalt orbanista meg Kádárnyugdíjasok visitanak rettegve a fű hallatán, de ketmarokra zabaljak a tvben meg a plakátokon az alkohol reklámot és milliónyi súlyos alkoholista országában tesznek úgy mintha semmi baj nem lenne :D Nyilván a füvet meg a drógosokat kell kergetni, megmondták a szocik meg a figyo.

márc. 13. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
60%
#17 Én meg azt nem értem, hogy miért mindig az alkoholhoz hasonlítja mindenki. Attól, hogy az rosszabb, a fű még nem lesz jó. A fű hosszútávú hatásait ebben az országban még most kezdjük el látni, a mai középkorúak az első generáció, akik között már meg lehet figyelni. Nem azt mondom, hogy én soha egy cigit sem szívtam el, de pont olyan a fű is, mint a szesz. Mérték nélkül ugyanúgy tönkretesz.
márc. 14. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Szerintem jó szűrő lehet az is hogy amúgy dohányzik -e vagy sem. Azok az ismerőseim akik élnek vele bármilyen rendszerességgel, vagy alkalmi vagy rendszeres dohányosok.
márc. 14. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

18 a következetesség hiánya miatt hasonlítjuk az alkoholhoz. Ha káros szerek akkor kezeljük őket következetesen káros szerekként. De az nem járja hogy a magát kopkodve szotyizo suttyonak kiadó miniszterelnökünk a pálinkát alapvető élelmiszernek minősíti meg romanticizálja, a fűtől meg a fidesz meg szocinyugdijasokat úgy rettegtetik hogy összefossák magukat. Bele sem mentem részleteiben hogy melyik karosabb, képmutatáuktól a fiddereknek meg a szociknak hányok.


"Mérték nélkül ugyanúgy tönkretesz" ez nagyjából mindenre igaz függés szintjén minden oda fog baszni az életednek. Kaja, pia, cigi, drog, szex, maszturbálás, akár még a sport is ha mértéktelen stb.

márc. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!