Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Veletek is állandóan megesik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek is állandóan megesik az ehhez hasonló hirtelen “kommunikációs-hanyatlás”?

Figyelt kérdés

Velem állandóan. És próbálok rájönni, hogy mi az oka. Hogy kiben is van a hiba: bennem vagy a másik félben…

Az elején mindig aktív a kommunikáció, megvan az érdeklődés, találkozások sorozata, egész napos messenger beszélgetések… Majd ha picit több ideig nincs találkozás, akkor oda a kommunikáció is…

Ha megszólod, hogy rosszul esik, akkor piócának vagy titulálva, aki nem hagy szabad teret. Ha nem, és beletörődsz, akkor meg azt az érzetet kelted a másikban, hogy ez neked így megfelel ha nem szólsz…

Kérdem én, most mi a jó?! Jelenleg megint ebben a helyzetben vagyok és marhára nem tudom, hogy mit tegyek. Komolyan, szinte már unom, hogy állandóan ilyen helyzetbe kerülök. Nagyon rosszul esik, de előre látom, hogy ha hangot adok, után a tipic magyarázatok jönnek: “nagyon sok a dolgom, nincs most idom, ha tudnád mennyi minden összejött…”

És aztán én lennék az önző, aki gyerekes módon viselkedik, hogy hisztizik… Ti mit tesztek ilyen helyzetben? Vagy hogyan lehetne ezt felvezetni olyan módon, hogy az ne legyen tolakodó?! Eskü, írjatok példákat is, mert én már tényleg nem tudom, hogy mi a jó és mi nem…


márc. 13. 17:52
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem az az igazság, hogy nem megfelelő emberkékkel ismerkedsz. Akit érdekelsz tényleg az szakít rád időt és minél előbb találkozni akar veled.
márc. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
A találkozásokkal igazából nincs gond, mert amikor tudtunk, találkoztunk. 2 hét alatt 3x is. Mondta az elején, hogy sajnos nem mindig lesz ilyen sűrű, mert lesznek olyan időszakai a munka miatt, hogy örül ha levegőt tud majd venni. Én ezt megértem. Tolerálom is. De a neten sem keres. Amikor sűrűbben találkoztunk, sűrűbben is kommunikáltunk a neten is. Most ha írunk, akkor csak 2 szavas válaszok jönnek tőle, mintha egy pipa lenne a nevem mellé rakva… És teljesen bizonytalan vagyok emiatt, h mi van ha csak kihasznál és csak addig vagyok jó, amíg nincs más?!
márc. 13. 18:13
 3/30 A kérdező kommentje:
Igazából el szeretném mondani neki, h mit is érzek, h kételyek vannak bennem, mert az elején nem ilyen volt… De nem tudom, hogy tegyem, h az ne egy gyerekes szintet tükrözzön, hanem tényleg komolyan vegyen..
márc. 13. 18:15
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell neki semmit se mondani/írni azon kívül, hogy ennyi volt. Ha nincs ideje randizni/ismerkedni/beszélgetni akkor nem kellett volna belefognia. Vagy keresnie kellene szexpartnert. Nem a te időd húzni. Bammeg kapsz tőle naponta két szavas válaszokat mégcsak kérdést se. Én többet írok neked vissza. Hát nem látod milyen nevetséges az egész? És te ilyen valakire pazarlod az időd? Hagyjad őt, haggyj "ismerkedjen" másokkal (tovább).
márc. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Igazad van, viszont az sem megoldás, hogy elkezdem a bunkózást és az ignorálást… Nem? Lesüllyedni a másiknak a szintjére. Nem tudom.
márc. 13. 18:27
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
De mióta bunkóság, ignorálás, hogy elbúcsúzol tőle örökre? Lezárnád az egészet és kész. Nem kell köcsög módján. Nem írtam olyasmit. Normálisan leírod, hogy neked ez kevés. Ennyi.
márc. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%

"A találkozásokkal igazából nincs gond, mert amikor tudtunk, találkoztunk. 2 hét alatt 3x is. Mondta az elején, hogy sajnos nem mindig lesz ilyen sűrű, mert lesznek olyan időszakai a munka miatt, hogy örül ha levegőt tud majd venni. Én ezt megértem. Tolerálom is. De a neten sem keres. Amikor sűrűbben találkoztunk, sűrűbben is kommunikáltunk a neten is. Most ha írunk, akkor csak 2 szavas válaszok jönnek tőle"


Tedd fel magadnak a kérdést, ha te 2 szavas válaszokat nyomatnál, akkor mennyire érdekelne a másik ember? Na ugye...

Szerintem kár az embernek áltatnia magát. 2 szavas válasz = SEMMI, nagy 0

Oké, hogy valaki elfoglalt, de egy nap 2 szóra van ideje?? Nem hihetetlen?

Az előttem hozzászóló #4 is jól vázolja a helyzet ironikus mivoltát. Én is írhattam volna akár... annyira át jön. Neked nem?

Ez milyen ismerkedés? Élőben hányszor találkoztatok?


" De nem tudom, hogy tegyem, h az ne egy gyerekes szintet tükrözzön, hanem tényleg komolyan vegyen.."

Azon remegsz, hogy te hogyan add tudtára, hogy neked ez sértő, hogy 2 szavas válaszokat ad. Te amúgy, hogy tudod komolyan venni ezt a helyzetet, "ismerkedést"?

Azt várod, hogy a másik komolyan vegyen, közben meg a saját érzéseid nem veszed komolyan. Azon agonizálsz, hogy ne tűnjél gyerekesnek, meg készülsz, hogyan add elő, de közben ez az egész egy nagy semmi. 2 szavas válasznál nincs nagyon mit előadni meg tárgyalni sztem, de te tudod.

márc. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
Szó nélkül letiltanám. Fel se bizgatná.
márc. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%

(#7)

"Igazad van, viszont az sem megoldás, hogy elkezdem a bunkózást és az ignorálást… Nem? Lesüllyedni a másiknak a szintjére. Nem tudom."

Akkor mi a megoldás? Leírhatod ugyan, hogy ez téged zavar, és szerinted lesz változás? Eleve, ha úgy gondolná, hogy többet akar írni, akkor többet írna.

Ezt nem lehet kierőszakolni. Olyat kell keresni, aki érdeklődik.


"És aztán én lennék az önző, aki gyerekes módon viselkedik, hogy hisztizik… Ti mit tesztek ilyen helyzetben? Vagy hogyan lehetne ezt felvezetni olyan módon, hogy az ne legyen tolakodó?!"

Ez nem tolakodás, hanem ha valaki valakivel akar ismerkedni meg komolyan veszi, akkor nem két szót ír egy nap alatt.

A saját érzéseid illene elfogadni, nem pedig megkérdőjelezni meg félresöpörni, hogy "te vagy önző meg gyerekes". Miért lennél önző ugyan? Azért, mert azt akarod, hogy akivel randizol meg ismerkedsz az érdeklődjön utánad? Ez nem gyerekesség, hanem egy egészséges igény.

márc. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:

Máshogy működnek ezek a dolgok. Tettekre es nem szavakra.


Valakibol vagykiváltod hogy èrdekeld vagy pont azt hogy távolodjon. Ezek inkabb tettek dolgok következményei.

A nem tettek ill a semmik kovetkezménye meg hogy a másik lelép.


Nem szavakbol áll egy kapcsolat.

márc. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!