Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha a párom lakása rendetlen, koszos és nagyon zavar?

Figyelt kérdés
Egyre több időt töltök nála, de botrányosan igénytelen lakása. Egyre jobban zavar a dolog! A szobában kb alig van szabad hely, mert minden tele van pakolva, fotelbe, kanapéra se lehet tőle leülni, a szennyes ruhákat összevissza hagyja. Nem takarít, retek van a konyhában, fürdőben is. Hogy mondjam meg neki szépen hogy ez gáz?

márc. 14. 09:55
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
87%
Ennyire nehéz pasit fognod, hogy ahelyett, hogy dobbantanál erre megoldást akarsz találni? Nem fogsz!
márc. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Volt ilyen nekem is. Egyszer kitakarítottam nála, de pöpecre, szekrényből is selejteztünk, mikrót kipucoltam, vasaltam. Hát kár volt. Felesleges. Utána kitalálta, hogy költözzek oda. Aha. Tudod, szidják a mamahoteleseket, de ez a pasas hazahordta az anyjának a szennyest és odajárt enni. De elmondhatta, hogy van saját lakása. Jó lepusztult, de volt.
márc. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
91%
Jelentkezz takaritoszemelyzetnek, biztos orulne neki. Vagy mire gondoltal pontosan, hogyan oldodik meg?
márc. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
37%
"Nézd! Szerintem egy férfinak nem ilyen kinézetű lakásban kellene élnie ennyi idősen. Adni kellene magára. Ha gondolod, szívesen segítek rendbe tenni a lakást, cserébe kérném, hogy tartsd a továbbiakban rendben. Mennyire érzed ezt részedről kivitelezhetőnek?".
márc. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Ott kell hagyni mielőbb. Ha összeköltöztök is ilyen lesz, csak cserébe majd te ganézol utána.
márc. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Mi lett azóta, kérdező?
ápr. 23. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
24%

Egy beszélgetéssel és segítéssel változhat. Nem helyette kell megcsinálni, de meg lehet csinálni ketten. Nem ide kéne írogatni, tenni kéne.


35/F

ápr. 23. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
84%
Igénytelen nem kéne.
ápr. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
Egyszerűen kommunikáld le neki. Vagy megérti vagy nem.
ápr. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak igénytelenséget mutat hanem azt is hogy nem vagy annyira fontos neki .

Nem érdekled, ha neki ez nem ciki előtted.

ápr. 23. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!