Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Úgy költöztem össze a pasimmal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy költöztem össze a pasimmal, hogy előtte nem éltünk együtt, csak találkozgattunk, heti 5-6 órát. Rájöttem,hogy rendetlen,igénytelen, és nem is akar változtatni,mit csináljak?

Figyelt kérdés
Van egy saját háza, amit arra az esetre vett korábban, ha majd el akar költözni a szüleitől. (még velük él). Én összejöttem vele, és ebben a házban élek. Egy nap, néha lenéz hozzám hogy élek-e még, és néha ha van kedve itt alszik. Semmit sem csinál, nem javít,nem épít..tőlem várja a csodát. Mivel semmi közöm a házhoz, én sem úgy élek itt, és dolgozom,mintha az "enyém is lenne".Nem tartom ezt az egészet, normális kapcsolatnak.( De ő elvan"-ezt mondja. Ha jön is, akkor is veszekedés meg morgás van, mert egyszerűen olyan rendetlen,hogy egy kutyasereg sem lenne ilyen cudar rendetlen mint ő.Semmit sem rak el,nem fog meg dolgokat,hogy elrakja. Gondolom, úgy van vele "ha én élek a házában,akkor csináljam meg én.". Rendben is van..magam után elrakodok,rendet hagyok..takarítok..de az,hogy ő néha lenéz hozzám,rendetlenséget csinál,és még azt is én pakoljam..ez így nem igazán megy. Ha főzök is,vagy nálam eszik,vagy az anyjáékkal. ( Egy utcával van feljebb a családi házuk).Maga a ház nem nézne ki rosszul,ha hajlandó lenne vagy dolgozni rajta,vagy megfizetni,hogy megjavítsanak dolgokat. Még elvárja,hogy miután melóból hazajövök, dolgozzak. Leszűrtem azt a tanulságot,hogy soha többet ne költözzek úgy össze valakivel,hogy nem láttam a háza táját, meg azt,hogy ő hogyan tartja rendben a dolgait. Szerintem az is elég gáz,hogy 30 éven felüli ffi létére nem akar a szüleitől elszakadni. Velük többet van,mint az állítólagos pátjával. Ha annyira szeretne engem, azt sem kérdezné meg, hogy szeretném-e hogy itt aludjon,hanem minden zokszó nélkül itt aludna..De inkább választja a saját kényelmes megszokott ágyát, a szülői házban,mint egy matracot mellettem..Miért csinálja ezt? Ennyire mamahotelos,hogy fél önállósodni, és felvállalni,hogy itt nem heréskedhetne?
2023. júl. 16. 09:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan ez volt a legjobb az összes közül? Szedd már össze a cuccaid baszod azt viszlát. 😑🤦
2023. júl. 16. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Lépj le!
2023. júl. 16. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
83%

Cicacsibe, ti most se laktok együtt. Te írod, hogy a saját kényelmes ágya az anyjáéknák van. Ennyi, nincs miről beszélni.


Ha vele maradsz, akkor meg tedd ezt csendben, békésen, és ne minket fárassz, miután többször mindenki leírta, hogy mi a megoldás.

2023. júl. 16. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
90%
Gonolom azert nem csinál semmit mert otthon is mindenről anyuka gondoskodik. Ezek az agyonra kényeztetet felnőtt férfiak aztán egy nap megnősulnek és várják, hogy a feleség csináljon mindent otthon.
2023. júl. 16. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Igen,akkor ú tűnt a legjobb választásnak. Jó volt a természete,megértő volt, jókat tudtunk együtt beszélgetni, sokat nevettünk. De sajnos, csalódás lett a vége. Hiába a jó szándék, a kedvesség, meg megértőnek bizonyulás, ha az illető jobb szeret disznóólban hemtegerni,és nem a jobbra törekedni.
2023. júl. 16. 09:11
 6/16 A kérdező kommentje:
Igen, fent is az anyja takarít.
2023. júl. 16. 09:12
 7/16 anonim ***** válasza:
95%
Ingyencselédnek tart, aki főz is rá. Hagyd ott a francba és igen, máskor ne költözz össze vaktában senkivel.
2023. júl. 16. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Utolsó.Azt ugye tudod,hogy semmi értelme a válaszodnak?
2023. júl. 16. 09:17
 9/16 A kérdező kommentje:
Az, hogy nekem p..nám van,ahogy írod..az egy dolog. Én csinálom is rendben azt amit kell, itt a herékről van szó, aki jelen esetben a férfi és nem pedig én. De azért köszi,hogy ideböffentettél valamit, roppant kedves volt tőled. Legyen szép napod.
2023. júl. 16. 09:18
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

#8:


Te is mamahoteles lusta luzer vagy, mi? :D


Látod mégiscsak akadnak olyan nők, akik összeállnak veletek, de hiaba, mert az égvilágon semmit nem tudtok és nem is akartok csinálni, csak szexelni, falni és dögleni. Épp ezért lép le minden értelmes nő mellőletek! :)

2023. júl. 16. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!