Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a válasz erre srácok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a válasz erre srácok?

Figyelt kérdés

Adott két kolléga, mindkettő kapcsolatban.


Valahogy azt éreztem, hogy fura velem, nagyon érdekes közeledései voltak, de soha nem lépett konkrétat, nyilván érthető, hiszen kapcsolatban voltunk.


Ez ment hosszú ideig, egyszer nagyon nyeregben éreztem magam és itt csesztem el. Nőként megirtam neki, hogy nem közömbös stb stb stb.... Volt pár levél váltás, de hallgatott, sosem mondott semmit a dologról. Végül jobbnak láttam, felmondtam.


Egy éve nem hallottam róla. Utolsó levele, amikor elköszönt.


Most egy év után leírtam neki őszintén mit érzek, olvasta, nem válaszolt. Nem értem.


márc. 14. 17:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Pedig ehhez nem kell diploma...
márc. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Noren1989 ***** válasza:
42%

Egopolír.


Nöknél mondjuk gyakoribb, de visszafele is megesik.


Nberünk vagy foglalt volt, vagy buz1, vagy az önbizalma volt a béka segge alatt.


Kezdeményezni élőben sem mert, szóval nem vàrtam volna tőle sokat.

márc. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
90%

Akkor jófej leszek és segítek: miért kellene válaszolnia neked, mikor egyéve nem vagytok kapcsolatban és azelőtt is néha dumcsiztatok?


Az, hogy te már akkor beleképzelted, hogy ő többet akar, pontosan semmit nem jelent :D, mert 99% nem akart többet.

Ha akart volna, lép. Kilép a kapcsolatából, megmondja, stb.

márc. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem egy agysebészet: Nem kölcsönös
márc. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
77%

Hiába húztátok le a #2-est ez a szitu. Egy kis egoboostingot gyűjtött a kollégád, legyezgette a hiúságát, de lépni, cselekedni vagy nem mert, vagy nem is akart. Enged el a storyt, kár rajta rágódnod, inkább lépj tovább olyan irányba ahol ilyen probléma nem áll fenn.

Mindenesetre ha te sem vagy független, akkor elgondolkoznék, hogy minden rendben van-e a kapcsolatodban otthon...

márc. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem Te érdekled őt és ezt vedd tudomásul. Ha nem így lenne, már régen válaszolt volna, de erre sem méltat.
márc. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Igen, emberileg eléggé kiábrándultam. Nem tartom egyenes embernek, mindegy is.


Ötös: nem vagyok már kapcsolatban. Felmértem, hogy ez normál esetben nem történhetett volna meg és lezártam. Már rég le kellett volna, ettől az esettől függetlenül.

márc. 14. 18:25
 8/14 A kérdező kommentje:
Az a sz. r az egészben, hogy úgy köszönt el tőlem, hogy értékes ember vagyok és sajnálja hogy így alakult.
márc. 14. 18:27
 9/14 A kérdező kommentje:
Négyes, ha benne vagy a dolgokban, nem mindig látsz tisztán. Úgyhogy akkor most lehet számomra ez agysebészet.
márc. 14. 18:38
 10/14 Noren1989 ***** válasza:
100%
Az "értékes ember" duma mindig kamu, jobb, ha tudod.
márc. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!