Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a válasz erre srácok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a válasz erre srácok?

Figyelt kérdés

Adott két kolléga, mindkettő kapcsolatban.


Valahogy azt éreztem, hogy fura velem, nagyon érdekes közeledései voltak, de soha nem lépett konkrétat, nyilván érthető, hiszen kapcsolatban voltunk.


Ez ment hosszú ideig, egyszer nagyon nyeregben éreztem magam és itt csesztem el. Nőként megirtam neki, hogy nem közömbös stb stb stb.... Volt pár levél váltás, de hallgatott, sosem mondott semmit a dologról. Végül jobbnak láttam, felmondtam.


Egy éve nem hallottam róla. Utolsó levele, amikor elköszönt.


Most egy év után leírtam neki őszintén mit érzek, olvasta, nem válaszolt. Nem értem.


márc. 14. 17:33
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Aztán szerinted miért is nem vagytok még együtt???...

Aki akar tőled bármit is, az tesz érted és nem lepattint valami nyálas üzenettel.

márc. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Meg értettem, ok. Köszi mindenkinek!
márc. 17. 09:22
 13/14 anonim ***** válasza:
48%

Úgy látszik nem akarod megérteni ha kiemelted a kérdést...


Figyelj naiv liba (bocs, de lehet így jobban felfogod) NEM KELLETTÉL/KELLESZ NEKI ÉS SOHA NEM IS FOGSZ. Eléggé érthető voltam? ^^

márc. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Nem téged kérdezték, beszélgetek, semmi közöd hozzám. Ha nem tetszik, lapozz.
márc. 18. 14:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!