Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok/Férfiak, ti hogy reagálnátok, ha a pályaudvaron felajánlod a segítségedet egy lánynak bőröndje cipelésében, és a válasz: "Köszi, de van barátom! "?

Figyelt kérdés

Ma mesélte egy barátom telefonon, hogy így járt. Azért nem szánalom ez valahol a nőktől? Hiszen neki van barátnője, tényleg csak segíteni akart. :D Nők, mit képzeltek magatokról? Tisztelet a kivételnek. :)


Kort + nemedet is írd hozzá!


2016. jan. 5. 18:37
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/90 anonim ***** válasza:
48%
én mondtam volna nem ismerkedni akartam . hát elég szánalmas volt a részéről . 23 /f
2016. jan. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/90 anonim ***** válasza:
73%
Azt mondtam volna, "Annyit mondtam, hogy segítek, nem azt, hogy kapd be a f4szom!"
2016. jan. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/90 anonim ***** válasza:
11%
Nehéz lenne nem felképelnem mindig ez az unalmas sablonduma -.-
2016. jan. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/90 anonim ***** válasza:
12%

Én lányként úgy reagálnék erre, mármint ha valaki megkérdezné, hogy cipelheti-e a bőröndöm, hogy igen, kinyalhatod a pinám, de előbb hadd töröljem meg, mert hosszú volt az út és bepállott.


Ez a válasz is rossz? :(

2016. jan. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/90 anonim ***** válasza:
62%

A legtöbben ezt kezdeményezésnek szánnák tényleg, így valahol érthető a reakciója.

Nem értem mit kell ezen ennyire fennakadni és filozofálni h "mit képzelnek" "a nők"...

2016. jan. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/90 anonim ***** válasza:
73%

Én egyetértek azzal, hogy lehet segíteni hátsó szándék nélkül, hisz én is szoktam így tenni.

De szerintem te is tudod, hogy temérdek "férfi" van aki csak azért segít/tesz jót a nőknek mert vár valamit cserébe (leginkább p inát) aztán csodálkozik ha nem akar tőle semmit a hálátlan liba ugye. :D

2016. jan. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/90 anonim ***** válasza:
56%
Igenis ilyen módon próbálkoznak a pasik. A nagyátlag nem jön oda segíteni. Aki igen az akar valamit. Vagy kilopja a pénztárcád vagy nem volt jobb ötlete beszélgetést kezdeményezni. És ezek szerint van aki tényleg segíteni akar. De azt nem értem te miért vagy felháborodva?
2016. jan. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/90 anonim ***** válasza:
43%
5! jó4 ennyi erővel ha 1 nő balesetet szenved akkor oda mész és azt mondja hogy bocsi de van barátom! ne legyünk már buták
2016. jan. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/90 A kérdező kommentje:
Freeze, értem, van benne részigazság, de mi szemétség már az, hogy az ilyen pinaremélő gyökerek miatt szívják meg a korrekt emberek is. :)
2016. jan. 5. 18:47
 10/90 anonim ***** válasza:
43%
Ezt én írtam előbb ki egy válaszhoz, velem megtörtént, mosolyogtam a lányra. :D
2016. jan. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!