Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális,hogy azért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális,hogy azért nem akarok belekezdeni egy párkapcsolatba,mert félek,hogy megbántanak majd?

Figyelt kérdés
Mindenhol olvasom,hogy vannak kisebb viták, hol nagyobb viták a kapcsolatban, valakiket a párjuk elég csúnyán megbánt,mégis tovább tudnak lépni. De mégis hogyan? Ha valaki szeret téged, az nem akar megbántani,nem igaz?
márc. 16. 18:57
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
Nem normális
márc. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Noren1989 ***** válasza:
73%
Gyakori, valszeg szakember segitségére lesz szükséged.
márc. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ettől nem kell félni, mert borítékolható. A kapcsolatok velejárója, akkor is, ha a másiknak nem célja téged bántani. Persze, rosszabb esetben kifoghatsz olyat, akinek még célja is ez, szóval, tuti lesz benne részed.

Nekem a megfelelés nem hiányzik. Sajnos, úgy nőttem fel, hogy erőteljes megfelelési kènyszerem van, mindenki felé, főleg az elején. Ezt szakemberrel kéne megoldanom, de, mindig találok fintosabb "költeni valót", így elmarad a terápia megkezdése és a kapcsolat keresés is. Mindenesetre, olyantól félni, ami tuti bekövetkezik elég balga dolog és nem is egészséges. Döntsd el, hogy megéri-e neked a sok jó, amit egy jó kapcsolat adhat, azt a sok szart, ami a párkereséssel jár, amíg találsz olyat, akivel jó és azzal összecsiszolódsz. Ha megéri, hajrá csak előre. Ha nem, akkor nem kell a párkapcsolaton aggódni, mert értelme sincs keresgélni. Ha ennek ellenére szeretnél kapcsolatot, irány a terápia.

márc. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem normális. Ez miatt nem kell félned, hiszen ezek úgyis benne vannak egy kapcsolatban. Ilyenkor általában csak a düh beszél az emberekből, de aztán megbékülnek és újra harmónia lesz. Aztán újra veszekedés és így tovább.
márc. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális, de ne is kezdj inkább párkapcsolatba, míg nem lépsz túl ezen segítséggel.
márc. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha felmerül az a szó hogy "nem", akkor NEM!

Ugyanez van amikor kérdezed, nem állítod!

márc. 17. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
65%

Én normálisnak gondolom. Vagy nem gondolom nagy bajnak, ha érted mire célzok. Alapvetően a kapcsolatok velejárója, hogy bántanak, az emberi kapcsolatok, még a barátságok is hordozzák ezt.

Sokáig voltam úgy, hogy nem számít, de már eljutottam arra kérdező amit írsz, hogy nem akarok kapcsolatot, mert nem akarom hogy bántsanak. Érzékeny vagyok hozzá, és valószínűleg egy millió forintnyi terápia után sem gondolnám másként, hogy vállat vonnék az egészre.

Már nem érdekel. De ha téged ez zavar akkor meg kell próbálni megoldani, mert konvencionálisan persze nem normális, és mindenki hülyének néz mert neked vannak érzéseid, meg fájdalmaid, mások meg mindenkin pislogás nélkül átlépnek :)

márc. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!