Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak ha ti csak barátság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak ha ti csak barátság extrák kapcsolatot akartok egy nőtől akkor ezt a tudtára adjátok a nőnek?

Figyelt kérdés

márc. 18. 14:01
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
59%
Általában nem így kerekperec kimondva szokták jelezni, hanem a viselkedésük, hozzáállásuk árulja el.
márc. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Férfi személyiségétől függ. Van amelyik nem teketóriázik és korrektül elmondja, hogy FWB kapcsolatban szeretne lenni és ja mint ahogyan az #1 írta kimutatja, hogy laza kapcsolatot akarna tőled.
márc. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Igen.
márc. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
71%
Igen, nem is értem miért kell játszmázni, hazudni...
márc. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Én igen
márc. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
kizarolag ha foglalt nőről van szó.
márc. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Ezzel kezdenek. Nincs kedvük a drámához.
márc. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
77%

Jó olvasni, hogy azért akadnak ilyen fiúk is.

Sajnos velem 3 férfi is szórakozott…mindegyik kapcsolatot ígérgetett. De csak kavargatni, szexelni és szórakozni akartak.

márc. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
27%
8. magadban keresd a hibat.
márc. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
77%

Magamban kerestem, de rájöttem, hogy nem en voltam a hibás….

Az elsőnél az volt, hogy sokat találkoztunk. Nem egyből szex…jártunk sétálgatni, programozni, sokat beszélgettünk. Ismertem màr szüleit is.

Totálisam úgy voltam vele, hogy együtt vagyunk…majd közölte, hogy most itt vége, mert össze szeretne jönni egy másik lánnyal….


A kövinél is hasonló volt a szitu. De ott direkt megkérdeztem, hogy mit szeretne….kapcsolatot. Ja a végén kiderült, hogy csak szimplán jól érezte magát, de mást is akart kúrogatni.


Az utolsónál jóval előbb levágtam már, ő csak próbált kihasználni…jajj neem neem nem használlak ki. Hát annyira nem jött be neki, majd az arcomba vágta, hogy ő csak szexet akar, de a nyomorult nők még ezt sem adják meg🤣 és miért nem adják be a derekukat, mert a férfinak jár a szex…és ezért ő hazudni is képes.


Lehet max kicsit a naivságom a baj, de az hogy csak magamban keressem a hibát az azért túlzás….főleg, hogy mindent elkövettek annak érdekében, hogy elhiggyem többet akarnak…

Nem magamat okolnám, inkább ezeket a férfiakat akik bármit lehazudnak és elhitetnek csak hogy szexelhessenek.

márc. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!