Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon van még közös jövőnk az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon van még közös jövőnk az exemmel?

Figyelt kérdés

megpróbálom részletesen elmesélni a storyt.(19 éves lány vagyok exem pedig 20 éves fiú)

4 hónapig voltunk együtt, előtte egy hónapig ismerkedtünk, szinte minden hétvégén eljártunk együtt bulizni és a haveri társaságával, január 25én ábrándozott arról, hogy egyre jobban kezd belém szeretni viszont én aznap mikor dolgozott át mentem az egyik lány unokatesójához és egy csomót beszelgéttünk és én megnyíltam neki elmondtam neki titkokat a múltamról stb(barátnők voltunk) és igazából az egész haveri társaság mondta mindig, hogy tök szimpatikus vagyok nekik és látják az exemen hogy mennyire odaáig van értem és ezek igazából látszottak is január 27.en az egyik haverjához át mentünk iszogatni és ott tényleg semmi rossz nem tűnt fel nekem, aztán másnap meg ünnepeltük a születésnapi házi buliját végig velem volt elvoltunk és elkezdtem észre venni, hogy az unokatesoja egyre többet beszélget a bulin az exemmel és néha néha rám pillantottak de nem foglalkoztam vele, másnap fel kelltünk délután és az exem viselkedése teljesen megváltozott mintha már nem is érdekelném és haragudna valamiért, rá egy pár napra szakított velem azzal az indokkal hogy ő már egy majdnem egy hete nem érez úgy irántam mint előtte és letiltott mindenhol, nem értettem az egészet miért lehet rá kérdeztem másoktól de ők sem értették és nem is sejtették hogy szakítani fog velem, szakításunk után 3 héttel később én összejöttem egy másik fiúval hogy eltereljem a gondolataimat róla(tudom nem szép tőlem de próbáltam túl tenni magam a történteken) és most egy pár napja én szakítottam vele hogy ez így nem fog működni és meg írtam az egyik lánynak a társaságból, hogy én még mindig az exemet szeretem és hiányzik, a lány pedig elmondta, hogy az exem minden hétvégén rólam beszél hogy milyen jó volt velem és mesél storkyat anélkül hogy a többiek rá kérdeznének, aztán most tegnap iszogattak és a lány félrehívta beszélgetni az exem aki be volt kicsit rúgva és be vallotta hogy hiányzok neki és tudja jól hogy mennyire elbaszta és hogy érezte hogy jó volt velem de az utolsó hétben megváltozott minden és már valami nem volt jó köztünk aztán a lány próbált rá hatni és elmesélte, hogy miújság velem mostanában aztan exem megnézte a tiktok profilomat egy másik lány meg összefutott vele a buszmegállóban és az exem odament hozzá és elkezdett rólam beszélni neki hogy azt hallotta van barátom aztán mondta a lány hogy szakítottak két napja..szóval nem értem az egészet, vajon mi játszódhat le az exem fejében(tudni kell róla hogy ő egy olyan ember aki nem beszél az érzéseiről másoknak és mindent saját maga próbál megoldani a fejében)



márc. 25. 15:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%

..."rá egy pár napra szakított velem azzal az indokkal hogy ő már egy majdnem egy hete nem érez úgy irántam mint előtte és letiltott mindenhol..."


Nem lesz semmilyen szerelem, mert soha nem volt beléd szerelmes.


"4 hónapig voltunk együtt, előtte egy hónapig ismerkedtünk, szinte minden hétvégén eljártunk együtt bulizni és a haveri társaságával, január 25én ábrándozott arról, hogy egyre jobban kezd belém szeretni..."


Ez egyértelműen nem szerelemről szól hanem fellángolás voltál számára!



"...az exem aki be volt kicsit rúgva és be vallotta hogy hiányzok neki és tudja jól hogy mennyire elbaszta és hogy érezte hogy jó volt velem de az utolsó hétben megváltozott minden és már valami nem volt jó köztünk..."


Hiányzik neki az érzés, a fellángolás, de nem te szó szerint! A társaság nyomást helyez rá és azért beszél rólad!


Békén kéne hagyni neked meg a barátoknak, családtagoknak is mert inkább tudatot ébresztettek benne fel.


Amúgy nem hozzád ment oda, nem tőled kért elnézést, nem oldott fel úgyhogy nem tudom, hogy mit akarsz tőle.


El kéne felejtened őt, nem másokkal helyetesíteni és csak aztán pasizni...

márc. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
*inkább tudatot-bűntudat.
márc. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ne haragudj meg, de ez kb. ilyen 15 éves tini kategóriájú oda-vissza kapcsolat.


Ezaz egész olyan mintha egyikőtök sem lenne még felnőve ahhoz, hogy egy komolyabb kapcsolatot fenn tudjatok tartani.


Kb. ilyen gyerekes viselkedés az egész.


Ez egy időhúzás, ennek egyszerűen nincs tétje, a hülye is látja, hogy nem lesz közös jövőtök, lehet, hogy össze fogtok még jönni, SŐT gyertek össze nyugodtan. Bármi is legyen kettőtök közt, nem lesz tétje.

Csak arra figyelj, hogy ne csússzon be egy gyerek.,

márc. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

(én vagyok a kérdező)

egyébként a kapcsolatunkról annyit kell tudni, hogy a szex jó volt nem volt vele semmi gond viszont az én viselkedésem a kapcsolat végén elég irritáló volt mert sokat hisztiztem felesleges dolgokon és elkezdtem mindenben a rosszat látni pedig az exem nem szereti a túl negatív hozzáállású embereket mert ő elégge extrovertált és mindig elmodnta nekem hogy próbáljam ne csak a rosszat nézni az életben stb..illetve be is voltam zárkózva ,nem próbáltam nyitni másik felé és beszéltem neki arról, hogy majd füvezhetnénk együtt de mondta, hogy ő nem akar és megpróbált le beszélni róla és szerintem ő azt hitte hogy majd rá szokok a fűre illetve azt is hihette hogy én kihasználom a pénze miatt mert volt, hogy amikor vett nekem valamit a boltban akkor elfelejtettem megköszönni neki stb szóval igen tudom hibáztam sokat és elbasztam a kapcsolatunkat.

egyébként az unokatesójávál azért nem vagyunk már barátnők mert kiderült, hogy kibeszélt engem az exemnek és még örül is a csajszi hogy szakítottunk mert az állítasa szerint kibírhatatlan személyiségem van kihasználtam az exem és féltette attól hogy rá szoktatom a fűre majd idővel pedig egyik se állt a szándékomban meg elvileg nem szántam az exemre elég figyelmet.

márc. 25. 15:32
 5/11 anonim ***** válasza:
60%
Egy hülye pitsa vagy. Majd hülye fás lenne visszamenni hozzád. Maximum szexre. Így jár az akinek nem való kapcsolat, aki egy füves iskola, munka helyett. Nagyon jól tette, hogy elzavart a fenébe.
márc. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

szűzmárja....


szerintem maradj távol mindegyiktől...marhagyorsan fejezd be velük a kapcsolatot.

márc. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
nem vagyok füves, életemben kétszer próbáltam régi barátnőkkel csak két hónapja fel ajánlottam neki hogy egyszer csinàlhatnánk együtt és onnantól soha többet.
márc. 25. 15:42
 8/11 anonim ***** válasza:
Aha...Nem kérdező. Te egy labilis nagy nulla vagy ami még mutatkozik abban, hogy pesszimista idegbeteg voltál a kapcsolatban, le se tojtad a fejét, lehúztad pénzügyileg és még hálás se voltál érte. Valamint miközben olyan "szerelmes" vagy más fiút használtál ki! Annyira depressziós, gyenge személyiség vagy, hogy menekülsz a valóság elől és te ha elkezded a drogot, alkoholt te drogos, alkesz leszel mert menekülsz ahelyett, hogy javítanál magadon. Labilis, önbizalomhiányos személy nagyon veszélyes és a másik embert csak lehúzza érzelmileg, pénzileg. Neked pszichológus való és nem az egyik fasról a másikon ugrálni.
márc. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én két kommentelőn vagyok megbotránkozva és be is jelentettem az egyiket. Fiatal, bőven hibázhat így, keresi önmagát, és abszolút nem is vétett óriási hibákat! Hogyan jöttök ahhoz, hogy így beszéljetek egy fiatallal kisegítés helyett?! Nézzetek magatokba! Nem hiszem, hogy sokkal nagyobb patyolat volna ott!


35/F

márc. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

9


Nyugodtan légy rajtam megbotránkoztatva, én meg vagyok a kérdezőn és esetleg az anyján, apján akik nem nevelték fel normálisan mint ahogyan illene.


Egy utolsó senkiházi, aki még azt se tudja, hogy ajándékozás, meghívás után illik köszönömöt mondani - "elfelejtette" - de azt persze nem felejtette el, hogy marihuánát kéne elszívni ami tudtommal Magyarországon az illegális szerek közé tartozik!


Na ha az anyja, apja cseszik rá, vagy hiába magyaráz neki, hogy nem fogyasztani és kihasználni kéne a fiúkat és mellette még drogokat is akkor én megteszem helyettük, vagy csatlakozom hozzájuk.

Az ilyen hálátlan semmiknek pontosan az ilyen beszéd használ, a szép duma az egyik fülén be a másikon ki megy hiszen ő fiatal, nyugodtan hibázhat...szerinted.

Gondolom ugyanazt, hasonló életmódot folytattál, folytatsz.

Másképp meg lennél rajta bontránkozva ugyanúgy mint én vagy a többi válaszoló.

Egyébként én a 8-as vagyok. De igaza van a többinek is tényleg egy h*lye lány. Egy jó nagy anyai/apai pofon hiányzik neki vagy egy jó pszichológus mert önsorsrontó életet él és közben más életet is tönkreteszi valamilyen módon.

Ő beszél az ex unokatestvérére pedig igaza volt neki és hála istennek, hogy az exe kidobta őt a búsba!

Semmilyen felelősségtudata nincs, se lelkiismerete, ő csakis magára gondol kizárólag.

Egoista és persze gyenge mint a nyárfalevél mert még drogokra is képes ahelyett, hogy fejlődne pozitív irányba.

Nem az egyik pasiról a másikra kell mászni és kihasználni őket hanem magát rendbe rakni! Nem kéne, hogy ilyen nulla legyen csak meg kéne erőltetni magát.

Ha szerinted nincs vele gond, azzal amit csinál az rólad is sokat elárul.

márc. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!