Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miert veszekszem mindig az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert veszekszem mindig az exemmel?

Figyelt kérdés
Egy helyen kell lennunk szinte minden nap es nincs olyan, hogy ne szolna be vagy nem szidna engem a baratainak. En meg visszaszolok es elkezdunk veszekedni. Tul van mar rajtam teljesen mert mar masba szerelmes. De nem ertem miert foglalkozik velem. Azota ilyen amiota a legjobb baratja szerelmes belem. Mar kedzem nagyon unni, elejen meg izgi volt.
2023. jan. 28. 09:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy van túl rajtad, el ne hidd ezt. Ha túl lenne rajtad, akkor nem szólna be állandóan.
2023. jan. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Jézus fasszát daráljam le fasírtba, te tényleg elhiszed ezt a fasszságot, hogy túl van rajtad? Erős indulatokat váltasz ki belőle, amit nem tud kezelni, azért piszkál. Te meg mindig beszopod a savanyú tejet és ahelyett, hogy ignorálnád, semlegesítenéd, visszaszólsz neki, hogy a játékot életben tartsd.
2023. jan. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mert hülye vagy és beszélsz vele.
2023. jan. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!