Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon van még közös jövőnk az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon van még közös jövőnk az exemmel?

Figyelt kérdés

megpróbálom részletesen elmesélni a storyt.(19 éves lány vagyok exem pedig 20 éves fiú)

4 hónapig voltunk együtt, előtte egy hónapig ismerkedtünk, szinte minden hétvégén eljártunk együtt bulizni és a haveri társaságával, január 25én ábrándozott arról, hogy egyre jobban kezd belém szeretni viszont én aznap mikor dolgozott át mentem az egyik lány unokatesójához és egy csomót beszelgéttünk és én megnyíltam neki elmondtam neki titkokat a múltamról stb(barátnők voltunk) és igazából az egész haveri társaság mondta mindig, hogy tök szimpatikus vagyok nekik és látják az exemen hogy mennyire odaáig van értem és ezek igazából látszottak is január 27.en az egyik haverjához át mentünk iszogatni és ott tényleg semmi rossz nem tűnt fel nekem, aztán másnap meg ünnepeltük a születésnapi házi buliját végig velem volt elvoltunk és elkezdtem észre venni, hogy az unokatesoja egyre többet beszélget a bulin az exemmel és néha néha rám pillantottak de nem foglalkoztam vele, másnap fel kelltünk délután és az exem viselkedése teljesen megváltozott mintha már nem is érdekelném és haragudna valamiért, rá egy pár napra szakított velem azzal az indokkal hogy ő már egy majdnem egy hete nem érez úgy irántam mint előtte és letiltott mindenhol, nem értettem az egészet miért lehet rá kérdeztem másoktól de ők sem értették és nem is sejtették hogy szakítani fog velem, szakításunk után 3 héttel később én összejöttem egy másik fiúval hogy eltereljem a gondolataimat róla(tudom nem szép tőlem de próbáltam túl tenni magam a történteken) és most egy pár napja én szakítottam vele hogy ez így nem fog működni és meg írtam az egyik lánynak a társaságból, hogy én még mindig az exemet szeretem és hiányzik, a lány pedig elmondta, hogy az exem minden hétvégén rólam beszél hogy milyen jó volt velem és mesél storkyat anélkül hogy a többiek rá kérdeznének, aztán most tegnap iszogattak és a lány félrehívta beszélgetni az exem aki be volt kicsit rúgva és be vallotta hogy hiányzok neki és tudja jól hogy mennyire elbaszta és hogy érezte hogy jó volt velem de az utolsó hétben megváltozott minden és már valami nem volt jó köztünk aztán a lány próbált rá hatni és elmesélte, hogy miújság velem mostanában aztan exem megnézte a tiktok profilomat egy másik lány meg összefutott vele a buszmegállóban és az exem odament hozzá és elkezdett rólam beszélni neki hogy azt hallotta van barátom aztán mondta a lány hogy szakítottak két napja..szóval nem értem az egészet, vajon mi játszódhat le az exem fejében(tudni kell róla hogy ő egy olyan ember aki nem beszél az érzéseiről másoknak és mindent saját maga próbál megoldani a fejében)



márc. 25. 15:16
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Levegőt szoktál venni írás/szex közben? :-)
márc. 27. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!