Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mik a jelei annak hogy csúnya...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a jelei annak hogy csúnya nőnek tartanak a férfiak?

Figyelt kérdés

ápr. 1. 18:38
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

3-as vagyok, 7-es is nagyon jókat írt, 10-es is.

Részemről még egy apró adalék, ezt már egy másik kérdés alatt említettem. Jön a melegebb idő, a nyár, én nyugodtan "levetkőzhetek", viselhetem a legrövidebb sortot falatnyi kis felsővel, mivel senki nem akar kb. az 5 m-es közelembe sem jönni, ha nem elkerülhetetlen. Nem kell azon agyalnom, hogyan ne süljek meg úgy, hogy közben minél jobban "elrejtem" magam, mert rám nem kezdenek el ész nélkül nyomulni, tapadni, nem zaklatnak, sosem erőszakolnának meg. Ez persze egy óriási pozitívum, de cserébe az ára sem elhanyagolható...

ápr. 2. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
0%
Nemtudom,a szempillalifting is sokat segît.Az nem műszempilla,csak kiemeli a tekintetet.Egy jò hajszîn ,egy jò fazon,ès jò smink.Ezeken is mùlhat,szerintem nincs csùnya nő.
ápr. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Ezt egy olyan nő tudná megmondani, aki ronda volt és szép lett. Rediten rengeteg ilyen történet van, ha angol nyelven nézed, és hasonlókat írnak mint itt.


Én ronda férfi vagyok, és nem zárkózott. Nekem mindenki eddig azt nyilatkozta, hogy ronda vagyok. Mivel nem vagyok zárkózott, így beszélek is emberekkel, de nem lesz ezekből semmi. Én nagyon sokat tudok beszélni, online rengeteget beszélgettem hívásban, innen van összehasonlítási alapot, hogy milyen egy kétoldalú, és egy egyoldalú beszélgetés. Az élőben zajló beszélgetéseim egyoldalúak. Ez azt jelenti, hogy a másik fél nem kérdez, szűkszavúan reagál. Most mondhatnám, hogy ez a külsőm miatt van, de igazából nem lehet ennyiből megmondani. Más magukat rondának nevező emberek is hasonlókat nyilatkoznak, de ezeket mind az interneten olvasom. Élőben azért sem tudok senkit kérdezni ezzel kapcsolatban, mert nem látok ronda embereket. Egy ronda nőt láttam az elmúlt egy évben, férfiakból még egyet sem. Nagyon kevés ronda ember van, nem tudom hová bújnak. A rondák kevesen vannak. Szerintem is elkerülik a rondákat.

ápr. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Ja értem, köszönöm szépen a válaszokat.
ápr. 3. 18:53
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!