Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
25 éves lány és egy 40 pasas közötti beszélgetés,aki állítása szerint tanár? Mit tervez az ilyen? Sejtésem van hogy szex,mert van hogy ez a téma de nem mindig,meg van hogy sokszor nem értelmez dolgokat,leírom és olyan mintha valami kattant lenne,annyira hihetetlen hogy az tanár.. Az ilyennel mit érdemes kezdeni,sokat gondolkodtam nem tudom mi lenne a jó döntés,komolyat nem szeretnék tőle mivel a kor,talán beszélgetés azt meg érdemes így,témának mindig felhozódik végül a szex,mit tegyek? Sosem hittem volna hogy ilyenbe is keveredem,nem volt bunkó sosem,elvileg csak beszélni akar ő is de akkor miért hozza fel néha a szexet témanak? Meg nekem ez fura hogy 40 évesen egyedül van,ha igaz,ezt sem lehet tudni ugye bár. Valakinek ötlet?
ápr. 7. 21:57
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha nem szorulsz a társaságára, akkor hagyd a francba.
ápr. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!