Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nőknek is számít valamit a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek is számít valamit a külső, vagy csak a pénz érdeklik?

Figyelt kérdés

ápr. 8. 16:34
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
80%
Számít mindkettő. Ahogy a férfiaknak is.
ápr. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
9%
Most csak a kinézet és a kor számít. Az előnyös genetikájú vékony tini fiúk a legkelendőbbek.
ápr. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 Noren1989 ***** válasza:
87%

#2, meg a 180cm felettiek, ne felejtsd màr ki....


És a következő hozzàszólàsban jöhet a pénuszméret is.

ápr. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
0%
Hát nekem kevésbé számítana, dehát észre se vesznek a pasik:(
ápr. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
45%
Pénzem nekem is van, szóval legyen helyes, izmos.
ápr. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
37%
Nekem a külső, vagyis vonzalom / kisugárzás többet számít, mint a pénz. Pénz minimálisan - ne nekem kelljen eltartanom, fent tudjak tartani mellette egy számomra jó életszínvonalat (jelenleg túlteljesítem a saját magam által elvártat, így kicsit vissza tudnék venni, de sokat nem).
ápr. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
76%
Nyilván. Azért nem mindegy hogy ki hajol föléd dugás közben. Meg hogy milyen arc mellett ébredsz reggelente.
ápr. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
45%
Nem fogsz lefogyni attól, hogy lepontozol.
ápr. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a nőknek a külső sokkal többet számít, mint a pénz. En bloc nem számít annyit a pénz a nőknek, mint azt sokan hiszik.


Szerintem azzal semmi probléma nincs, ha egy nő a saját szintjén vagy felette keresgél, alatta viszont nem. Ebből persze sokan azt a konklúziót vonják le, hogy "a nőknek csak a pénz számít", de ez ennél komplexebb szerintem.


Férfiként én bőven 1 millió felett keresek és nem állnék le egy szoláriumban dolgozó csajjal aki nettó 150-ért robotol 8 órában. Nem azért mert nekem csak a pénz számít, szimplán egy kapcsolatban sem egészséges dolog, ha valamiben szakadék van. Legyen az egzisztenciális, kor, magasság, súly, akármi. Nem azt mondom, hogy nem működhet, de nem egészséges.


Egyrészt eltartani sem akarok senkit, másrészt ilyen nagy szakadéknál az én fejemben is felvillanna a piros lámpa, hogy lehet tényleg csak a pénzemért akar velem lenni. Ilyenre pedig nekem nincs szükségem.


De ha átlag Jóska vagy átlag melóval és fizetéssel és nem kellesz a nőknek, az biztosan nem azért van, mert nem vagy milliomos... Ez csak egy ok, amire ráfogod a saját sikertelenségedet. Ha milliomos lennél, lehet több nő környékezne meg (bár ez sem feltétlen van így), de ők meg akkor csak a pénzedet akarják, nem téged. Te olyan mellett akarsz este lefeküdni aki a szomszéddal ábrándozik a kefélésről?


Mindenkinek fontos a pénz, de nem úgy ahogy azt sokan elképzelik.

ápr. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Nekem mindkettő számít.
ápr. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!