Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A mai nőknek mennyire imponáló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai nőknek mennyire imponáló ha a férfit a komoly témák érdeklik?

Figyelt kérdés
Olyanokra gondolok mint pl az űrkutatás. Bár ma már nem vagyok napi szinten "rákattanva" és csillagászati könyveket sem olvasok de azért az érdekesebb híreknek/felfedezéseknek utána szoktam nézni. Bár főleg a Hubble űrtávcső képeit méh mindig szívesen nézegetem. Illetve ha néha tévét nézek akkor is inkább az ilyen csatornákat nézem mint a Nat Geo vagy a spektrum. A légi katasztrófák az egyik kedvencem (ugyan én inkább a vasútért vagyok oda így a repülés nem igazán érdekel) de sok érdekes dolgot lehet megtudni belőle. De mikor még ment a különleges építményeket is nagyon szerettem. Filmekből is inkább a mély mondanivalóval rendelkezők a kedvenceim. Olyanok mint a Senkiföldje, Forrest Gump, Fegyvernepper, Hold stb. Illetve olvasni is nagyon szeretek. Főleg sci-fi műfaj a kedvencem. Szóval én egy komoly embernek tartom magam. Szeretek rácsodálkozni a világra. De ettől függetlenül én is szeretek néha lazulni meg néha ökörködni a haverokkal. Filmekből is néha jöhetnek a lazább vígjátékok is. De néha videojátékozni is szoktam. Vannak még olyan nők akiket érdekelnek az ilyen srácok vagy ma már az egybites tahóvilág szereplő laza, bulizós emberek a menők?
2016. szept. 23. 21:57
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
63%

Amiket írtál filmeket én is nagyon szeretem és a komolyabbak nekem is jobban bejönnek, mint a gagyibb vígjáték/akció/horror szentháromság kategóriájú filmek.


És a többivel sincs baj, de ne első randin akarj ezekről beszélni mondjuk. Szóval azt nem tudom elképzelni, hogy valakivel első randin űrkutatásról, vasútról, spektrumról beszéljek. Őt akarom megismerni, nem a hobbijait.

2016. szept. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
95%
Ha a pasi nem non-stop csak komoly témákkal foglalkozik akkor teljesen oké, főleg ha mondjuk hajlandó beavatni dologba
2016. szept. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
91%
Igen. Rátapintottál a lényegre. A legtöbb lányt az űrkutatás érdekli és a sci fi. :D
2016. szept. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
46%
Nekem csak az ilyen srácok tetszenek. :))
2016. szept. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
27%

Semennyire. Ez nekik túl egysíkú, unalmas!!! Nekik a krosszmotoros, hegyi túrázó, autóversenyző, vízilabdázó, s egyben informatikus, gépész, közgazdász, jogász srác kell, akinek 22 éves korára már van három BMW-je, egy luxuspalotája, két tengerparti nyaralója.


Komoly téma érdekli-e a nőket? A pénzeden, a kézzel fogható értékeiden, meg a vásárolgatási lehetőségeken kívül nem sok minden.


Természettudományi vagy történelmi kérdések? 100 nőből 99 úgy elhasal azonnal az első keresztkérdésnél, mint a huzat.

2016. szept. 23. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
91%

Engem erdekel az urkutatas, a science fiction sztorikat szeretem filmben es irodalomban is, a dramakert viszont nem rajongok annyira, nekem a legtobb inkabb nyalas es nem meghato / elgondolkodtato, persze utobbibol is akad neha...

Szoval altalanossagban igen, erdekes lehet egy ilyen srac is szamomra. De az utolso mondatod leir teged is, mivel nem csak az olyanok mint te vagy pedig a vv fele tahok leteznek. :) A vegletekben gondolkodas nem vall magas intelligenciara, mindegy mik a hobbijaid.

2016. szept. 24. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
29%
6os úgy érti hogy "csak egy sith gondolkodik végletekben" ;). Sajnos komoly témákró nem nagyon tudok én se beszélni a nőismerőseimmel, pedig elég sokmindenről lehetne. A gondolatkísérletekre se nagyon vevők, velük inkább csevegni lehet. 1 van aki baromi művelt, csak más téren az irodalom a kisujjában van nekem meg gőzöm sincs. Nehéz :D
2016. szept. 24. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
76%

#5 szólj ha abbahagytad a hazudozást, tudod attól hogy ismersz 10 ilyen nőt a másik 3.5 milliárd még LEHET hogy nem ilyen. Tudod nem mindenkinek csak a pénztárca kell, nekem pl nincs munkám (most végeztem a sulival) jogsim, költhető pénzem, kocsim, anyámékkal élek és úgy érzem fiatalon nem kéne ezek közül bármelyik meglétét követelnem egy pasitól ha nekem sincs.


Engem pl érdekel a sci-fi (mondjuk inkább fantasy párti vagyok de az nem kizáró ok), a tudomány, kiskoromban a csillagászat de főleg a paleontológia nagyon lekötött, ha lenne egy pasi aki hajlandó bevezetni ebbe simán érdekelne.

2016. szept. 24. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
30%
Nem sok nővel tudok értelmesen elbeszélgetni. Engem is hasonló dolgok érdekelnek, plusz még sok más is, de tény, hogy 80-90%-uk egyszerű, mint a faék.
2016. szept. 24. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
35%

Hasonló srác vagyok. Rengeteg téma érdekel, mindenhez hozzátudok szólni és véleményt tudok formálni. A való életben is sok dologgal kapcsolatban tudok mondani valami érdekeset, rengeteget olvasok és sok filmet nézek. Kiskoromtól kezdve a tanáraim, szüleim, ismerőseim, barátaim, barátnőim is érdekesnek tartottak ezek miatt, okosnak, érdekesnek és hasonlók.

De őszintén: 10-ből kb. 1 lányt érdekel ez minimálisan és talán 50-ből egyet komolyabban. Eddig egy lánnyal találkoztam, aki tényleg okos és értelmes volt, simán hozzátudott szólni hozzám hasonlóan bármihez. Rá le is csaptam, együtt is voltunk 2 évig, de a nagy távolság miatt nem akartam visszahúzni egy számára nagy lehetőségtől. Azóta sem találtam olyan lányt.

Jól írta az egyik válaszoló: A mai lányok szeretik úgy prezentálni magukat, hogy intelligensek, de igazából egyszerűek, mint a faék. Pár divatos témán kívül (utazás, smink, divat, sztárkönyvek) nem igazán érdekli a többséget semmi komoly.

2016. szept. 24. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!